کدخبر: ۲۷۴۷۱۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
وزیر اسرائیلی به بحرین سفر می‌کند

وزیر اسرائیلی به بحرین سفر می‌کند

اقتصادنیوز: یک نویسنده و تحلیلگر سیاسی اسرائیلی تاکید کرد که از وزیر اقتصاد و صنعت رژیم صهیونیستی برای سفر به یک کشور حاشیه خلیج فارس دعوت به عمل آمده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، شمعون آران، نویسنده و مجری اسرائیلی با انتشار توئیتی گفت، ایلی کوهین، وزیر اقتصاد و صنعت ماه آتی میلادی به بحرین سفر خواهد کرد.

آران نوشت، کوهین طی ۱۴ الی ۱۵ ماه آتی به بحرین سفر خواهد کرد. این سفر در پاسخ به دعوت رسمی منامه از وی برای مشارکت در کنفرانس استارت آپ بین‌المللی با حضور مقامات ارشد عربی و خارجی است که در جریان آن فناوری‌های جدید رژیم صهیونیستی عرضه خواهد شد.

این سفر در حالی صورت می‌گیرد که پیشتر سخنگوی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخبار منتشر شده درباره سفر نتانیاهو به بحرین را رد کرده بود.

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نیز پیشتر در گزارشی اعلام کرده بود که وزارت خارجه اسرائیل دعوت نامه رسمی را برای مشارکت ایلی کوهین، وزیر اقتصاد و صنعت اسرائیل در کنفرانس Startup Nations Ministerial دریافت کرده است.

سفر کوهین به بحرین بعد از سفر نتانیاهو به عمان و چند سفر دیگر مسئولان و وزیران اسرائیلی به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس صورت می‌گیرد.

انتهای پیام