کدخبر: ۲۷۴۹۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
نجات معحزه آسای یک کودک توسط یگان ویژه ناجا

نجات معحزه آسای یک کودک توسط یگان ویژه ناجا

اقتصادنیوز: پس از وقوع سیل در استان فارس و طغیان برخی رودخانه ها و جاری شدن سیل در منطقه دروازه قرآن شیراز، ایثار و از خود گذشتگی یکی از نیروهای یگان ویژه پلیس جان کودک ۶ ساله و پدر و مادر وی را نجات داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، این حادثه زمانی رخ داد که سرنشینان خودرو یکی از هموطنان گرفتار در سیلاب که هر لحظه در حال غرق شدن بود با فریاد از مردم تقاضای کمک می‌کردند. 

به گفته برخی شاهدان عینی در این هنگام یکی از نیروهای پلیس که شاهده غرق شدن لحظه به لحظه این خانواده بود با شجاعت کامل و از خود گذشتگی خود را به داخل سیلاب انداخته و با تلاش خاصی کودک 6 ساله را از خودرو خارج کرده و به دیگر نیروها می رساند. 

فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی نیز در این خصوص گفت‌: نیروی یگان ویژه مذکور پس از نجات معجزه آسای کودک نیمه جان و غرق در گل و لای به یاری پدر و مادر در حال غرق کودک یادشده شتافته و جان آنان را نیز نجات می دهد. 

 حسن کرمی اظهار داشت: پس از احیای جان کودک یادشده در بهداری ناجا، وی و خانواده ایشان جهت انجام اقدامات و مراقبت های پزشکی به بیمارستان منتقل شدند. 

به گفته وی، به محض اطلاع از وقوع سیلاب در شیراز 32 اکیب از نیروهای یگان ویژه برای برقراری هرچه بیشتر نظم و امنیت به منطقه اعزام و مستقر شدند. 

کرمی خاطر نشان کرد: تاکنون حدود 200 خودرو آسیب دیده از سیل به منطقه تحت کنترل پلیس منتقل شده است. 

وی اظهارداشت: با توجه به فعالیت همه دستگاه‌ها و فروکش کردن سطح آب اوضاع در حال عادی شدن به پیش می رود.