کدخبر: ۲۷۶۲۷۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

خسیس بودن همسر رونالدو کار دستش داد!

اقتصاد نیوز:پس از اینکه جورجینا رودریگز آرژانتینی وارد زندگی ستاره محبوب دنیای فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو شد، به وی تذکر داد تا از خرج‌های اضافی در زندگی صرف نظر کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، پس از اینکه جورجینا رودریگز آرژانتینی وارد زندگی ستاره محبوب دنیای فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو شد، به وی تذکر داد تا از خرج‌های اضافی در زندگی صرف نظر کند.

 رونالدو که پیش از جورجینا حتی برای بیدار شدن از خواب منشی شخصی داشت، از همسرش خواست تا در این راستا به وی کمک کند. بنابراین جورجینا با اخراج برخی از این منشی‌ها در منزل رونالدو و حضور همیشگی خودش تا حدی هزینه‌های زندگی را پایین آورد.

 اما گفته می‌شود برای اینکه دیگر خانواده رونالدو پولی صرف حسابدار برای کارهای شخصی رونالدو نکنند، جورجینا رودریگز در دانشگاه اقتصاد و حسابداری ثبت نام کرده است تا شخصا حساب و خرج زندگی شان را در دست داشته باشد.

 بنابراین با حضور جورجینا رودریگز در دانشگاه اقتصاد و حسابداری، میزان قابل توجهی از هزینه‌های زندگی رونالدو و ریخت و پاش هایش کنترل شده است.

 جورجینا در تلاش است تا رفته رفته به زندگی شلوغ همسرش سامانی دهد و با پول‌های میلیاردی که از طرف فوتبال به حساب شخصی رونالدو واریز می‌شود سرمایه‌گذاری کلان برای فرزندان مشترکشان انجام دهد.