کدخبر: ۲۷۶۸۵۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

در بیانیه فرمانده نیروی زمینی ارتش مطرح شد؛

اقدام دولت آمریکا خوش‌رقصی ترامپ برای اسرائیل است

اقتصادنیوز؛ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش دولت آمریکا را مح.ر شرارت در منطقه و بزرگترین حامی تروریست [تروریسم] خواند و گفت: این اقدام کور آنها نیز به نفع صلح در منطقه نخواهد بود و خوش رقصی رئیس جمهور آمریکا برای رژیم اشغالگر قدس است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش اقدام نابخردانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد.

امیر حیدری

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَ مِنْ رِباطِ الْخَیْلِ»

تصمیم نابخردانه و بی اساس روز گذشته کاخ سفید مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حالی صورت گرفت که دولت آمریکا خود بزرگترین حامی تروریست در جهان است.

تصاویر زانو زدن تفنگداران آمریکایی در آب‌های کشورمان، همچنین نقشه خاورمیانه جدید و جغرافیای محور مقاومت نشانه‌هایی از عجز و ناتوانی استکبار جهانی در برابر ملت ایران وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی، حمایت از کشتار مردم بی دفاع یمن توسط حاکمان سعودی و غارت بسیاری از کشورهای جهان، دولت ایالات متحده آمریکا را به محور شرارت و ناامنی منطقه و جهان تبدیل کرده است و این اقدام کورآ نها نیز به نفع صلح در منطقه نخواهد بود و خوش رقصی رئیس جمهور آمریکا برای رژیم اشغالگر قدس است.

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم کردن اقدام خصمانه دولت استکبار جهانی در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست سازمان‌های تروریستی بار دیگر اعلام می‌دارد؛ آمادگی کامل در برابر هر گونه تهدید و حرکت احمقانه دشمنان را دارد و با اتحاد و همدلی با برادران عزیزمان در سپاه پاسداران اسلامی و نیروهای مسلح در هر میدانی طومار آن‌ها را در هم خواهیم پیچید.

سرتیپ کیومرث حیدری

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران