کلاهبرداری از شهروندان با درج آگهی فروش بلیط کنسرت

کدخبر: 277105
اقتصادنیوز : رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری فردی که با درج آگهی دروغین فروش بلیط کنسرت اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سید مصطفی مرتضوی اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در یکی از سایت‌های واسطه‌گر با ترفند فروش بلیت کنسرت، اقدام به دریافت وجه و رزرو تلفنی می‌نماید و در نهایت هیچ‌گونه خدماتی ارائه نمی‌دهند، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

 رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان  اصفهان ادامه داد: در روند رسیدگی به پرونده مشخص شد که متهم با استفاده از این ترفند به ازای هر درخواست مبلغ یک میلیون ریال دریافت می‌کرد که در نهایت مشخص شد تاکنون مبلغ 35 میلیون ریال از این طریق از شهروندان کلاه‌برداری کرده است.

وی عنوان داشت: با استفاده از اقدامات تخصصی، متهم مورد نظر پرونده شناسایی و با دستور مقام قضائی دستگیر شد.

مرتضوی در پایان به شهروندان توصیه کرد: بسیاری از صفحات و تبلیغاتی که بدون مجوز فعالیت در سایت‌های واسطه‌گر یا شبکه‌های اجتماعی با عناوینی مانند فروش بلیت نیم‌بها، تخفیف‌دار لحظه آخری اقدام به دریافت وجه می‌نمایند کلاه‌برداری بوده و شهروندان باید صرفاً از طریق شرکت‌های مربوطه و نمایندگان فروش آن‌ها درخواست خدمات کنند.

 

تیتر یک
  • ۵ گام راستی‌آزمایی لغو تحریم‌های نفتی

    اقتصادنیوز: درحالی‌که ایران و ایالات متحده در بحث بر سر موارد لغو تحریم‌ها در تنگنای دیپلماتیک قرار گرفته‌اند، تهران…

از دست ندهید
بلیط هواپیما