کدخبر: ۲۷۷۴۶۵ لینک کوتاه

سخنگوی ستاد کل نیرو‌های مسلح: حضور مستشاری در سوریه ادامه دارد

اقتصادنیوز: سردار شکارچی گفت: حضور ما در عراق و سوریه کاملا قانونی و به دعوت دولت‌های آن‌هاست و تا زمان درخواست دولت سوریه و عراق در این دو کشور حضور مستشاری داریم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره حضور مستشاری ایران در سوریه اظهار کرد: میزان حضور مستشاری ما در سوریه هیچ فرقی نخواهد کرد و این حضور به دعوت دولت سوریه است.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه حضور ما در عراق و سوریه کاملا قانونی و به دعوت دولت‌های آن‌هاست، ادامه داد: تا زمانی که دولت سوریه و عراق بخواهند ما در این دو کشور حضور مستشاری داریم.

سردار شکارچی درباره قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی توسط آمریکا اظهار کرد: صحبت‌های ترامپ درباره تروریست خواندن سپاه حرف‌های کهنه و قدیمی بوده و حالت نمادین و تشریفاتی دارد.

سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح با بیان اینکه این اقدام نمادین آمریکایی‌ها محصول شکست‌های پی در پی آنهاست، اضافه کرد: اقدام ترامپ برای ایجاد حاشیه امنی برای رژیم صهیونیستی است.

سردار شکارچی درباره شعار سال"رونق تولید" ادامه داد: نیرو‌های مسلح در شعار سال گذشته" حمایت از کالای ایرانی" در خط مقدم و با تمام توان پیش رفتند و دستاورد‌های بسیاری داشتند و در سال جدید هم شعار قبلی و هم شعار جدید را محقق خواهند کرد.

سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح درباره بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب خاطر نشان کرد: نیرو‌های مسلح بیشتر به دنبال تحقق بیانیه گام دوم بوده و از حالت شعاری پرهیز می‌کنند.

سردار شکارچی ادامه داد: نیرو‌های مسلح در بسیاری از فرمایشات و مسائلی که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند، با تمام توان برای تحقق آن اقدام می‌کنند.

سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح درباره امدادرسانی به مناطق سیل زده استان‌ها خاطر نشان کرد: تا زمانی که آرامش خوبی در مناطق حاکم شده و مردم به آرامش برسند ما در کنار آن عزیزان هستیم.