کدخبر: ۲۷۸۵۹۹ لینک کوتاه

کشف ۹۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری در خوزستان

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۹۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط، و ۹۸ نفر در این رابطه دستگیر شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح های غیرمجاز و عاملان تیراندازی، بیان کرد: در راستای ارتقای امنیت عمومی خوزستان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز، با برنامه ریزی مناسب و ارایه راهکار اجرایی دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این استان ابلاغ شد.
وی افزود: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان های انتظامی و تلاش مستمر در سطح استان در پنج روز گذشته در چندین عملیات موفق به شناسایی و دستگیری 98 نفر از عاملان تیراندازی و دارندگان سلاح غیرمجاز شد.
فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 13 قبضه سلاح جنگی و 84 قبضه سلاح شکاری در مجموع 97 قبضه سلاح غیرمجاز به همراه سه هزار و 371 عدد انواع فشنگ کشف و ضبط شد.
وی گفت: نیروی انتظامی عزم خود را در برخورد قانونی با دارندگان سلاح های غیرمجاز و عوامل تیراندازی ها جزم کرده و با افراد خاطی هرگز مماشات نخواهد کرد.
در 11 اسفند پارسال نیز 119 قبضه سلاح غیرمجاز در عملیات پلیس در خوزستان کشف و ضبط و 115 نفر در این زمینه دستگیر شدند.