کدخبر: ۲۷۸۶۱۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ارتش و سپاه آمادگی لازم برای جنگ سخت و نرم را دارند

ارتش و سپاه آمادگی لازم برای جنگ سخت و نرم را دارند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش گفت: ارتش همراه با برادران سپاه آمادگی لازم برای مقابله با توطئه‌های استکبار جهانی اعم از جنگ سخت و نرم را دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، امیر فرهاد آریانفر ‌امروز در مراسم رژه روز ارتش در کرمانشاه اظهار داشت: نیروهای ارتش همواره در کنار برادران سپاهی و بسیجی در مقابله با تهاجم به یاری انقلاب و مقتدای خود پرداخته‌اند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌دارد تا ظهور دولت حق و نابودی استکبار در کنار برادران سپاه و همراه با نظام تا سر حد شهادت از نظام دفاع خواهد کرد.

آریانفر بیان کرد: ارتش در کنار سپاه با تأثیرپذیری از سیره نبوی و فرهنگ عاشورایی و با کسب آمادگی لازم از نظام دفاع خواهد کرد و در حوزه مؤلفه‌های قدرت سخت و نرم در مقابله با توطئه‌های جهانی خواهد ایستاد.

وی با بیان اینکه 29 فروردین ماه یادآور عهد و پیمان ارتش با بنیان‌‌گذار انقلاب و برگ زرینی در تاریخ انقلاب است عنوان کرد: بنیان‌گذار انقلاب با ژرف‌اندیشی و آینده‌نگری با نامگذاری این روز، ارتش را برای همیشه ماندگار کرد.

آریانفر با اشاره به اینکه بنیان‌گذار انقلاب از ارتش با عنوان ارتش محمدی یاد کردند گفت: براساس بیانات مقام معظم رهبری برادران ارتشی در تمام دوران‌ها ثابت کرده‌اند تا پای جان بر سر عهد و پیمان خود ایستاده‌اند.

وی با اشاره به 48 هزار شهید ارتش در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد: نیروهای ارتش به تأسی از راه شهدا و آموختن درس مجاهدت در راه خدا تا پای جان در مقابل دشمنان نظام استاده‌اند.