کدخبر: ۲۸۰۰۷۴ لینک کوتاه

حمله شدید نماینده مجلس به مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال !

اقتصاد نیوز:نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و یکی از حامیان اصلی اجرای طرح قانون بازنشستگی در سطح مدیریت کلان کشور بار دیگر به ادامه فعالیت رئیس فدراسیون فوتبال ایران تاخت.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، اتفاقات رخ داده در حاشیه برگزاری بازی پرسپولیس با سپاهان در مهم ترین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر، که منجر به مصدومیت 245 نفر و فوت یک نفر از هموطنان شد بار دیگر فرصتی شد تا نماینده مردم مشهد و یکی از افراد پیگیر در کنار رفتن افراد بازنشسته از مدیریت فدراسیون فوتبال در توئیتی تند نسبت به ادامه کار رئیس بازنشسته فدراسیون فوتبال واکنش نشان بدهد.

سیداحسان قاضی زاده هاشمی در پی اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان کشوری در نهادهای دولتی با انتقاد به حضور بازنشسته ها همواره از منتقدان بزرگ ادامه کار روسای بازنشسته در فدراسیون فوتبال بود و در تمام این مدت تنش های زیادی میان او و مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون رقم خورد که این بار هم شاهد توئیتی جنجالی از این نماینده مصمم در اجرای قانون بازنشسته ها بودیم.

در شرایطی که تلاش های قاضی زاده هاشمی برای کنار رفتن رئیس بازنشسته فدراسیون فوتبال به جایی نرسید و با حمایت های صورت گرفته مهدی تاج در سمت خود ماند، این نماینده مجلس شورای اسلامی امروز با انتشار پیامی در صفحات مجازی خود دوباره به رئیس فدراسیون و حامیان ماندن این چهره بازنشسته در مسند کار تاخت. قاضی زاده هاشمی نوشت:«فاجعه بزرگ در بازی پرسپولیس- سپاهان، یک مرگ و 295 زخمی. به گفته هر دو تیم ، فدراسیون فوتبال توانایی مدیریت و برگزاری بازی های بزرگ را ندارد».

او در ادامه پرده از رازی برداشت که نشان می دهد مهدی تاج چگونه توانست همچنان صندلی ریاست فدراسیون را حفظ کند. قاضی زاده هاشمی ادامه داد:« آقایان جهانگیری، سلطانی فر و صالحی امیری هنوز هم پای حمایت از تاج ایستاده اید؟! این بازی خونین کی به پایان می رسد؟». نماینده مشهد در ادامه با "# منع – بکارگیری- بازنشستگان" بار دیگر روی اجرای قانون تاکید کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند