کدخبر: ۲۸۰۱۷۵ لینک کوتاه

دو مدیر تلویزیون به شورای نظارت بر صداوسیما می‌روند

اقتصادنیوز : عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، گفت: تصمیم‌‎گیری دقیق درباره برنامه نود به جلسه بعدی منتقل شده است و مدیر سیما و مدیر شبکه سه باید در جلسه بعدی حاضر شده و توضیحاتی در این باره ارائه کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، پس از حسام‌الدین آشنا نماینده قوه مجریه و غلامرضا کاتب نماینده قوه مقننه، قاضی‌زاده هاشمی عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، اعلام کرد: در جلسه هفته گذشته درباره برنامه نود صحبت‌هایی شده بود اما تصمیم‌گیری دقیق‌تر به جلسه بعدی منتقل شده است. مرتضی میرباقری و علی فروغی نیز باید در جلسه بعدی حاضر باشند تا توضیحاتی ارائه دهند.

بنا به این گزارش، نود یک برنامه تلویزیونی زنده در زمینه فوتبال و ورزش بود، که هر هفته دوشنبه شب ازشبکه سه سیما پخش می‌شد. 

این برنامه فقط به تشریح و توضیح مسابقات فوتبال محدود نمی‌گشت بلکه در بخش‌های مختلف آن، به روابط میان فرهنگ جامعه، مردم، سیاست و حتی جغرافیای مناطق با نگاهی دگرگون و متمایز، به پدیدهٔ فوتبال پرداخته می‌شد. بنیان‌گذار، مجری و تهیه‌کنندهٔ برنامه ورزشی نود عادل فردوسی پور بود.

این برنامه در اواخر سال 97 دچار حاشیه های زیادی شد و در نهایت در تاریخ 27 اسفند 97 به صورت رسمی توسط رئیس صداوسیما اعلام شد که دیگر برنامه نود پخش نمی‌شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند