کدخبر: ۲۸۰۴۹۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای خواستگاری از احسان علیخانی در «عصر جدید» +عکس

اقتصاد نیوز:قسمت بیست و پنجم و پایانی مرحله مقدماتی بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، دیشب روانه آنتن شبکه سه سیما رفت تا عصرجدید ِ. احسان علیخانی، فینالیست هایش را بشناسد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران،در برنامه بیست و پنجم که رکورد حضور پرتماشاگرترین برنامه را هم از آنِ خود کرده و یکی از متفاوت‌ترین قسمت‌های فصل مقدماتی هم بوده، از اجرایی با غرّشِ مهیب شلّاق‌ها روی استیج خواهند آمد تا نمایشی برای حمله همزمان به ۱۰ رکورد.

ماجرای خواستگاری از احسان علیخانی در «عصر جدید» چه بود؟ +عکس

غیر از این‌ها منتظر نمایش استعداد‌هایی باشید که در میان شان، اجرایی طراحی شده برای عصرجدید و داورانش خواهد بود و خبر‌های شیرین، گواهی می‌دهند که از کیکِ ویژه این برنامه هم رونمایی خواهد شد.

ماجرای خواستگاری از احسان علیخانی در «عصر جدید» چه بود؟ +عکس

بعد از ۲۴قسمت شور و هیجان و حساسیت و ضربدر‌های سفید و قرمزی که هیات ژوری برای شرکت کنندگان مستعد از سراسر ایران رقم زدند، امشب این رقابت نفسگیر در مرحله ابتدایی به ایستگاه آخر می‌رسد و با مشخص شدن برگزیدگان داوران و آرای مردمی، به زودی ضبط و پخش حساس‌ترین مراحل فینال آغاز خواهد شد.

قسمت پایانی مرحله مقدماتی مسابقه استعدادیابی، امشب روانه آنتن شبکه سه سیما شد تا عصرجدید ِاحسان علیخانی، فینالیست‌هایش را بشناسد.

در برنامه بیست و پنجم که رکورد حضور پرتماشاگرترین برنامه را هم از آنِ خود کرد و یکی از متفاوت‌ترین قسمت‌های فصل مقدماتی هم بود، در این برنامه اجرایی با غرّشِ مهیب شلّاق‌ها روی صحنه همراه بود و نمایشی برای حمله همزمان به ۱۰ رکورد رسید. البته غیر از کیکِ ویژه برنامه عصرجدید رونمایی شد.

در اولین بخش از برنامه «عصر جدید» گروه دومینو به روی صحنه حاضر شدند و دومینوی دو هزار قطعه‌ای را روی صحنه چیدند و تصویری از «عصرجدید» را با چیدمانشان برای تماشاگران و داوران به نمایش گذاشتند و چهار رأی داوران را بدست آوردند.

همچنین در دومین بخش از این برنامه مهسا خراسانی گرافیست و موزیسین جوان به صحنه آمد، اما متاسفانه با سه رأی قرمز داوران مواجه شد.

علی میرچناری در سومین بخش از این برنامه به همراه گروه خود به صحنه آمدند و اجرای خود را برای داوران و بینندگان به نمایش گذاشتند، اما سه رأی منفی داوران امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی را دریافت کردند و به مرحله فینال نرسیدند.

در ادامه برنامه «عصر جدید» گروه ورزشی رکوردداران ایران به روی صحنه آمدند و توانستند در یک بازه زمانی یک دقیقه‌ای هفت رکورد دنیا را شکسته و به نام خودشان ثبت کنند.

در بخش دیگر گروه سربازان وطن با اجرای متفاوت توانستند رای مثبت دریافت کنند و در ادامه اجرای متفاوت خودشان از امین حیایی یکی از داوران «عصر جدید» خواستند که روی صحنه بیاید و با شاخه گلی که بر دهان دارد همراه گروه سربازان وطن شود.

همچنین در ادامه یکی از اعضای این گروه نمایشی یکی از شلاق‌های دست ساز خودش را به علیخانی هدیه داد و علیخانی هم با شلاقی که سرباران وطن به او دادند به شوخی به همکاران خود زد و لحظات جالبی را به وجود آورد.

اجرای «عصرجدید» را امیر بهرام کاویانپور برعهده داشت که با اجرای ضعیف خود در عرصه خوانندگی به مرحله فینال نرسید.

عارفه عسگری در حوزه استندآپ کمدی شرکت کرد که اجرای او با یک رای منفی همراه شد. عسگری در بخشی از اجرای نمایشی خود به نبود خواستگار اشاره کرد و در بخشی از اجرا به شوخی از علیخانی خواستگاری کرد.

احمد فلسفی آخرین شرکت کننده برنامه «عصر جدید» در مرحله مقدماتی بود که توانست با اجرای نمایشی خود با توپ نظر داوران را به خود جلب کنند و رأی مثبت آن‌ها را دریافت کند.

اما در پایان این برنامه، بنا به نظر داوران رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی و امین حیایی، گروه سربازان وطن به مرحله نهایی راه پیدا کردند و با یک کارت طلایی عوامل برنامه ساز احسان علیخانی، گروه دومینو نیز به فینال رفتند.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند