کدخبر: ۲۸۰۴۹۶ لینک کوتاه

شرط عجیب فرهاد مجیدی برای هدایت تیم استقلال

اقتصاد نیوز:مسئولان باشگاه استقلال با برکناری وینفرد شفر از سرمربیگری تیم فوتبال استقلال، فرهاد مجیدی را به طور موقت به عنوان سرمربی این تیم معرفی کردند. این تصمیم بعد از باخت آبی‌ها به پدیده صورت گرفت.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که شرط فرهاد مجیدی این است که فصل بعد سرمربی نباشد.

منزوی: شرط مجیدی این بوده که فصل بعد سرمربی استقلال نباشد/ احساسات هواداران مهم‌تر از پول قرارداد شفر است

کامران منزوی در گفت‌وگو با  خبرگزاری تسنیم، درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال اظهار داشت: مجیدی سال 76 که سرپرست تیم بودم، به استقلال آمد. بچه‌های آن دوره از علیرضا منصوریان و مهدی پاشازاده گرفته تا محمد نوازی، اصغر رسول‌زاده و پیروز قربانی در تیم‌های مختلف کار می‌کنند. به این اسامی باید، مهدی هاشمی‌نسب، محمد خرمگاه و حتی علی چینی را اضافه کرد. برای مجیدی قرعه استقلال افتاد و امیدوارم موفق باشد.

وی افزود: وقتی تیمی شکست می‌خورد، مدیرانش قول می‌دهند که شرایط بهتر شود، اما ما می‌خواهیم دور از وعده وعید کارمان را انجام دهیم و هواداران را از ناراحتی خارج کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا هیئت مدیره در جریان این انتخاب بودهیا نه، تصریح کرد: فتحی مدیرعامل باشگاه تلفنی همه اعضا را در جریان این انتخاب قرار داد. ما هم به او اختیار تام دادیم.

منزوی در مورد اینکه مجیدی شرط گذاشته که فصل بعد باید سرمربی باشد، گفت: این حرف‌ها درست نیست و با این حرف‌ها می‌خواهند مجیدی را خراب کنند. شرط مجیدی این بوده که فصل بعد سرمربی نباشد. اگر می‌خواهید مطمئن شوید، در تمرین از او سؤال بپرسید که می‌خواهد سرمربی باشد یا نه.

منزوی در رابطه با بحث قرارداد سنگین وینفرد شفر خاطرنشان کرد: سرنوشت و احساسات هواداران مهم است یا این پول؟ زمانی که قرارداد آنچنانی با شفر بسته شد، باید فکر این روزها را می‌کردند. هیچ بند و تبصره‌ای در قرارداد شفر نیست، اما سرنوشت و احساسات هواداران از قرارداد شفر مهم‌تر است.

وی در پایان گفت: اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفته‌اند که دیگر صحبتی نداشته باشند، چون کار ما حرف زدن نیست، مگر در مواقع حساس. امیدوارم رسانه‌ها از این موضوع ناراحت نشوند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند