کدخبر: ۲۸۱۳۴۵ لینک کوتاه

لیست فرهاد مجیدی برای خروجی های استقلال

​اقتصاد نیوز:درشرایطی که فرهاد مجیدی هنوز نمی‌داند مدیران استقلال او را برای فصل بعد می‌خواهند یا نه اما از سوی برخی دیگر از مسئولان باشگاه استقلال که در ماجرای حضورش به عنوان سرمربی موقت در استقلال نقشی کلیدی ایفا کردند به او گفته شده آرام، آرام فهرست بازیکنان فصل بعد خود را بنویسد تا باشگاه برای جذب بازیکنان جدید اقدام کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از تابناک ورزشی، نکته‌ای که احتمالا در لیست فرهاد وجود دارد حفظ اکثریت بازیکنانی است که اکنون پیراهن استقلال را می‌پوشند. برخلاف برخی نقل قول‌ها مجیدی حتی قصد ندارد بازیکنان پا به سن گذاشته‌ای همچون رحمتی و منتظری را از دایره تیمش خارج کند اما به احتمال زیاد خسرو حیدری، فرشاد محمدی‌مهر، گادوین منشا و روح‌الله باقری جزو اولین نفراتی خواهند بود که در لیست خروج استقلال قرار می‌گیرند. در این میان مجیدی به شدت مخالف فروش صیادمنش بود اما کار از کار گذشته و استقلال پول این ترانسفر را هم گرفته است.

البته بعید نیست که رحمتی خود تقاضای جدایی بدهد اما به جهت آنکه او و حسینی همواره رقابت مسالمت آمیزی با هم داشته‌اند بعید است که چالشی برای مجیدی ایجاد کنند وبعید هم هست که فرهاد عذر رحمتی را بخواهد. مجیدی در صحبت‌هایی که با حامیانش در دل باشگاه داشته به جذب ۳یا ۴ بازیکن مطرح اشاره کرده است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند