کدخبر: ۲۸۲۴۳۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
کشف ۲ کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا

کشف ۲ کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی آبادان از کشف ۲ کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار نفر از فروشندگان مواد مخدر روانگردان در این رابطه دستگیر شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سیدمحسن تقی زاده فرمانده انتظامی آبادان روز پنجشنبه گفت:پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در رصدهای شبانه‌ ‍‌روزی و پایش­ های اطلاعاتی متوجه تردد مشکوک یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ در سطح شهرستان شدند و حرکت آن را زیر نظر گرفتند.

وی افزود: با شناسایی مخفیگاه راننده و سرنشینان خودرو در شهرستان آبادان مشخص شد هر چهار نفر در امر فروش مواد مخدر فعالیت دارند که با حکم قضایی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به کشف بیش از ۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع ماری جوانا از مخفیگاه متهمین ادامه داد: افراد دستگیر شده مدعی اند مواد مخدر را از شهرستان ماهشهر وارد نموده و حاضر به همکاری با پلیس برای شناسایی عامل اصلی فروش این نوع ماده روانگردان شدند.

سرهنگ تقی زاده در خاتمه افزود: متهمان به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی پس از تکمیل پرونده قضائی به دادسرا معرفی شدند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند