کدخبر: ۲۸۲۸۷۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

روز های خوب بیت کوین

اقتصاد نیوز:قیمت بیت‌کوین درادامه‌ی روند افزایشی، از ۶,۵۰۰ دلار هم فراتر رفت. کارشناسان هدف بعدی این ارز دیجیتال را ۶,۸۰۰ دلار می‌دانند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از زومیت،بیت‌کوین روز جمعه با افزایش قیمت شدید درمقایسه‌با دلار آمریکا، خطوط مقاومتی ۶,۲۰۰ و ۶,۴۵۰ را رد کرد و اکنون به‌سمت خط مقاومتی ۶,۸۰۰ دلار حرکت می‌کند. درنتیجه‌ی چنین افزایش‌ قیمتی، به‌نظر می‌رسد عوامل صعودی نمودار بیت‌کوین موفق به کنترل اوضاع شده‌اند و برخی خطوط مقاومت مهم در اطراف ۶,۴۰۰ دلار را پشت‌سر گذاشته باشند. پیش از صعود روز گذشته، کاهش قیمتی جزئی را شاهد بودیم؛ اما خطوط قیمتی ۶,۲۸۰ دلار و ۶,۳۰۰ دلار توانستند به‌عنوان خطوط پشتیبان عمل کنند و مانع از کاهش بیشتر شوند. درنتیجه‌ی همین پشتیبانی، قیمت روند صعودی گرفت و امروز در نزدیکی ۶,۷۰۰ دلار نوسان دارد.

ازلحاظ شاخص‌های تحلیلی تکنیکی نمودار، می‌توان قیمت بیت‌کوین در وضعیت کنونی را در حالت تثبیت دانست. یکی از نزدیک‌ترین خطوط پشتیبانی در ۶,۴۴۰ دلار قرار دارد و نمودار فیبوناچی از ۶,۲۴۵ دلار تا ۶,۵۰۰ دلار هم میزان ۲۳.۶ درصد را نشان می‌دهد. البته، خط پشتیبانی اصلی در نزدیکی منطقه‌ی شکست قبلی، یعنی ۶,۴۰۰ دلار، قرار دارد و درصورت کاهش قیمت به پایین‌تر از این خط، می‌توان انتظار سقوط تا ۶,۲۵۰ دلار را نیز داشت.

قیمت بیت کوین

 

تحلیل نمودارهای ساعتی و روزانه‌ی بیت‌کوین درمقایسه‌با دلار، خط پشتیبان دیگری را در ۶,۰۶۰ دلار نشان می‌دهند. البته، نمودار به‌صورت کلی روند صعودی خوبی دارد و با عبور از ۶,۵۵۰ و ۶,۶۰۰ دلار احتمالا به رقم ۶,۸۰۰ یا حتی ۶,۸۵۰ خواهد رسید. تحلیلگران تکنیکی بازار رمزارز، شاخص‌های متعددی برای تحلیل افزایش قیمت در نظر می‌گیرند. درحال‌حاضر، بسیاری از شاخص‌ها روند صعودی ادامه‌داری را پیش‌بینی می‌کنند که از میان آن‌ها می‌توان MACD و RSI اشاره کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند