کدخبر: ۲۸۳۹۸۸ لینک کوتاه

شایعه گل خوردن پرسپولیس در نقش جهان

در نیمه نخست بازی تیم‌های سپاهان و استقلال خوزستان شایعه گل خوردن پرسپولیس در ورزشگاه نقش‌جهان پیچید و هواداران سپاهان برای ثانیه‌هایی به شادی پرداختند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، حواشی دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال خوزستان در چارچوب هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

پیش از آغاز مسابقه، هواداران تیم سپاهان به شدت به تشویق پیام نیازمند و امیر قلعه‌نویی پرداختند.

محسن مسلمان و کی‌روش استنلی هنگام ورود به ورزشگاه پیش از آغاز بازی از صف بازیکنان جا ماندند و اندکی دیرتر به ورزشگاه رسیدند.

نکته جالب اینکه بنر جلوی بازیکنان تیم سپاهان نیز هنگام قرآن نیز جا ماند و وسط قرائت قرآن به محل استقرار بازیکنان رسید.

هنگام آغاز مسابقه، نزدیک به ۱۲ هزار هوادار سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان حضور داشتند و به تشویق تیم سپاهان می‌پرداختند. این در حالی بود که در فراخوان‌های هواداران سپاهان اعلام شده بود که ورزشگاه نقش‌جهان در بازی امروز پر خواهد شد.

پیش از آغاز مسابقه به دلیل همزمانی دیدارهای هفته پایانی لیگ برتر و حساسیت آن، بازی با یک دقیقه تأخیر در ورزشگاه نقش‌جهان آغاز شد.

با آغاز بازی، همچنان هواداران سپاهان مشغول حضور در ورزشگاه نقش‌جهان بودند و لحظه به لحظه بر تعداد آنها افزوده می‌شد.

بر نام سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان که در لیست بازیکنان تیم‌ها قرار گرفته بود، خط کشیده شده بود.

حضور محسن مسلمان در ترکیب اصلی تیم سپاهان از نکات جالب توجه این مسابقه بود.

با وجود دمای بالای هوای شهر اصفهان، مسئولان باشگاه سپاهان در جایگاه خبرنگارارن بخاری روشن کرده بودند و گرمای هوای طاقت‌فرسا با وجود گذشت دقایقی از آغاز مسابقه، همچنان برقرار بود!

در دقیقه ۹ مسابقه و در شرایطی که مسابقه در جریان بود، شایعه گل خوردن تیم پرسپولیس در ورزشگاه نقش‌جهان پیچید و هواداران سپاهان برای دقایقی شروع به شادی از این موضوع کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند