مجاز شدن فعالیت پارکبانان با این شرایط

کدخبر: 284682
اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی پلیس تهران بزرگ تاکید کرد: فعالیت پارکبانان تنها زیر نظر شرکت های انتظام مجاز است و منعی ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شرکت های انتظام موسساتی هستند که با مجوز پلیس خدمات حفاظتی و مراقبتی را به شهروندان ارائه می دهند.
سردار حسین رحیمی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: فعالیت هیچ پارکبانی قانونی نیست مگر اینکه با مجوز و زیر نظر شرکت های انتظام باشد.

* تهران جزو رتبه های آخر وقوع جرم در کشور
رئیس پلیس پایتخت در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با اقدامات پیشگیرانه پلیس در سال ٩٧ شاهد 17 درصد رشد در حوزه کشفیات جرم بودیم.
رحیمی ادامه داد: تهران در 58 روز سپری شده از امسال نیز در حوزه وقوع جرم جزو رتبه های آخر در میان دیگر شهرهای کشور بود.
وی گفت: کشف جرم در مدت یاد شده 13 درصد و دستگیری مجرمان 16 درصد رشد داشت.
سردار رحیمی در خصوص اولویت های پلیس پایتخت در سال 98 نیز گفت: امسال طرح های کاشف و رعد با قدرت ادامه یافته و گشت های ضربت و عملیاتی تقویت می شود.
وی افزود: رصد اطلاعاتی بر محیط جرم و مجرمان تقویت می شود و همچنین بهره گیری از ظرفیت نگهبان محله و ساختمان ها در برنامه های امسال پلیس قرار دارد.
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه بسیاری از سرقت های خرد توسط معتادان متجاهر انجام می شود، خاطرنشان کرد: جمع آوری و بازپروری این افراد امسال نیز در دستور کار پلیس است و هم اکنون بالغ بر ١٠ هزار معتاد در مراکز بازپروری پایتخت نگهداری می شوند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما