کدخبر: ۲۸۵۸۹۹ لینک کوتاه

غرق جوان ۳۳ ساله در زاینده‌رود

رئیس جمعیت هلال‌احمر چادگان گفت: جوان ۳۳ ساله چادگانی که حال چرای گوسفندان در حاشیه رودخانه زاینده‌رود بود به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا در رودخانه زاینده‌رود غرق شد.

به گزارش اقتصادنیوز، مجتبی بیات امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در چادگان اظهار داشت: جوان 33 ساله چادگانی که حال چرای گوسفندان در حاشیه رودخانه زاینده‌رود بود به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا در رودخانه زاینده‌رود غرق شد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر چادگان افزود: بلافاصله بعد از اعلام حادثه، گروه امدادونجات ساحلی جمعیت هلال‌احمر شهرستان در محل حاضرشده و تلاش‌ها برای احیای این جوان ناکام ماند و سرانجام جسد این فرد از آب بیرون کشیده شد.

وی افزود: از شهروندان، مسافران و گردشگران انتظار می‌رود در حاشیه رودخانه اتراق نکنند و مراقب فرزندان خود باشند، در محل‌های شنا ممنوع شنا نکنند تا شاهد حوادث تلخ نباشیم.

بیات تصریح کرد: دریاچه زاینده‌رود در چادگان اولین قربانی خود را در سال جدید گرفت و انتظار داریم جوانانی که به شنا آشنایی ندارند در رودخانه و محل‌های شنا ممنوع وارد آب نشوند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر چادگان بیان داشت: پایگاه امدادی هلال‌احمر چادگان با نیروهای نجات‌غریق در ساحل چادگان به‌صورت شبانه‌روزی حضور دارند و مردم در صورت مشاهده حادثه با تلفن 112 تماس حاصل کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند