برگزاری بازی خیریه فوتبال با حضور بزرگان +تصاویر

کدخبر: 286241
اقتصاد نیوز:ستاره‌های حال حاضر و پیشین فوتبال به همراه افراد نامدار دیگری شب گذشته (دوشنبه) در ورزشگاه اختصاصی یوونتوس دیدار خیریه‌‌ای برگزار کردند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، ورزشگاه اختصاصی تیم فوتبال یوونتوس یا همان ورزشگاه آلیانتس شب گذشته (دوشنبه) میزبان یک بازی خیریه بین تیم «قهرمانان تحقیق» و تیم «منتخب خوانندگان ایتالیایی» بود که این بازی در نهایت با برتری 3 بر 2 قهرمانان تحقیق به پایان رسید. یکی از گل‌های این بازی را کریستیانو رونالدو وارد دروازه بوفون در تیم منتخب خوانندگان ایتالیایی کرد، تیمی که بازیکنانی همچون خاویر زانتی و کیه‌لینی را هم در اختیار داشت.

در این دیدار ستاره‌های پیشین و حال حاضر فوتبال جهان یعنی جان‌لوئیجی بوفون، آندره‌آ پیرلو، کریستیانو رونالدو، فرانچسکو توتی، پاول ندود، خاویر زانتی، جورجو کیه‌لینی و رانندگان سرشناس فرمول یک یعنی سباستین فتل، چارلز لکرک و همچنین پسر مایکل شوماخر افسانه‌ای یعنی میک شوماخر بازی کردند.

همچنین آندره‌آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس نیز به عنوان کاپیتان تیم سبزپوش قهرمانان تحقیق بازی کرد و جان الکان، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس نیز در این تیم حضور داشت. ماسیمیلیانو آلگری و میشل پلاتینی نیز این بازی را از نزدیک دیدند.

عواید حاصل از این بازی که با عنوان «بازی قلب‌ها» برگزار شد، به دو موسسه در ایتالیا می‌رسد که در زمینه بیماری سرطان تحقیق می کنند.

rDWl5Av1xWfO

LxGExLGXoMbQ

LGQcUf8Wj1Qa

CcPC3WCbWfJh

IeaiRqXZAvD3

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما