کدخبر: ۲۸۷۲۲۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

همه زائران حرم امام تحت پوشش بیمه هستند

اقتصادنیوز: همه زائران سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) تحت پوشش خدمات بیمه‌ای حوادث، عمر و مسئولیت هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ بیمه ایران روز دوشنبه اعلام کرد: همه زائران داخلی و خارجی حرم حضرت امام خمینی (ره) که از طرف ارگان‌ها و نهادهای رسمی و غیر رسمی و هیأت‌های مذهبی و مردمی (با تائید ستاد مرکزی ارتحال حضرت امام (ره)) از داخل یا خارج کشور به طرف تهران، حرم حضرت امام خمینی (ره) عزیمت می‌کنند، تا بیستم خرداد امسال تحت پوشش کنسرسیومی متشکل از چند شرکت بیمه‌ای به راهبری شرکت سهامی بیمه ایران قرار دارند.

در صورت بروز حادثه برای زائران که منجر به فوت یا نقص عضو شود تا ۲۶ میلیون تومان، هزینه‌های پزشکی ناشی از حوادث تا مبلغ سه میلیون تومان، غرامت فوت به علت بیماری مبلغ ۱۳ میلیون تومان و غرامت فوت ۳۶۰ میلیون تومان (دیه کامل) پس از تائید مدارک توسط ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت امام غرامت پرداخت خواهد شد.

همچنین گروه‌هایی از زائران که به صورت پیاده یا با دوچرخه که به سمت حرم مطهر حرکت می‌کنند با تایید ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام (ره) از لحظه حرکت تا رسیدن به مرقد مطهر و برعکس تا مبدا جزو بیمه شدگان و تحت پوشش این قرارداد هستند.

مراسم سی امین سالگرد بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) با سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر سه شنبه (۱۴ خرداد) برگزار می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند