کدخبر: ۲۸۷۵۷۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
3 تن چوب قاچاق در خوی کشف شد

۳ تن چوب قاچاق در خوی کشف شد

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی خوی گفت: در یک عملیات پلیسی سه تن چوب قاچاق از نوع درخت تبریزی در خوی کشف و همچنین دو دستگاه جیب در این ارتباط توقیف شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، بیت‌الله پاشایی با اشاره به مهم‌ترین کشفیات صورت گرفته در خوی اظهار کرد: ماموران ایست و بازرسی در ایستگاه ایواوغلی خوی با متوقف کردن یک دستگاه اتوبوس اقدام به بازرسی از آن کردند.

وی افزود: در بازرسی از این اتوبوس دو هزار و ۹۳۰ عدد کاسه نمد قاچاق از ساک همراه یکی از مسافران کشف و ضبط شد که ارزش ریالی این نمدها ۶۸۰ میلیون ریال بوده و در این ارتباط یک متهم نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی خوی با اشاره به کشف ۱۹۷ عدد قطعه خودرو، ۱۰۰ کیلوگرم پیچ بتن و ۱۴۵ ثوب البسه قاچاق عنوان کرد: این کشفیات قاچاق از یک دستگاه اتوبوس عبوری در محور خوی به تبریز به دست آمد.

وی با اشاره به ارزش ریالی این کشفیات قاچاق تصریح کرد: با ارزیابی‌های انجام شده ارزش ریالی این کشفیات ۶۵۰ میلیون ریال برآورد شده و نیز در این راستا یک متهم دستگیر و راهی زندان شد.

پاشایی خاطرنشان کرد: در یک عملیات پلیسی سه تن چوب قاچاق از نوع درخت تبریزی در خوی کشف و همچنین دو دستگاه جیب در این ارتباط توقیف شد و قاچاقچیان چوب که نیز دو نفر بودند با شناسایی ماموران دستگیر شدند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند