کدخبر: ۲۸۸۴۹۳ لینک کوتاه

دلیل تغییر نام شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مشخص شد

اقتصادنیوز: دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات گفت: بر اساس قانون جدید احزاب، تشکل‌های سیاسی که در قالب یک ائتلاف فعالیت می‌کنند، باید این ائتلاف را به جبهه تبدیل کرده و مشخصات این جبهه را به اطلاع مسئولان کمیسیون ماده ۱۰ احزاب برسانند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، علی صوفی دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات با اشاره به تغییر نام شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به جبهه اصلاح‌طلبان ایران اسلامی گفت: بر اساس قانون جدید احزاب، تشکل‌های سیاسی که در قالب یک ائتلاف فعالیت می‌کنند، باید این ائتلاف را به جبهه تبدیل کرده و مشخصات  این جبهه را به اطلاع مسئولان کمیسیون ماده 10 احزاب برسانند.

وی با رد این گمانه‌زنی که  تغییر نام صورت گرفته موجب تغییر در دستورکار کارگروه‌های شورای سیاست‌گذاری می‌شود، گفت: تنها عنوان شورای سیاست‌گذاری آنهم  به علت تطبیق با قانون جدید احزاب  تغییر کرده است. 

دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات خاطرنشان کرد: تمامی احزابی که تاکنون عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بودند، از این پس در چارچوب جبهه اصلاح‌طلبان ایران اسلامی فعالیت خواهند کرد. 

صوفی در ارتباط با آخرین فعالیت‌های اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس یازدهم نیز خاطرنشان کرد: در سال جاری تاکنون فعالیت خاصی برای انتخابات آتی مجلس صورت نگرفته است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند