کدخبر: ۲۸۸۵۶۴ لینک کوتاه

خودروی مافوق لوکس ۱۲۰۰ اسب بخاری +عکس

اقتصاد نیوز:شرکت اولتیما از عرضه خودروی جدید قدرتمندی خبر داده که دارای موتور ۱۲۰۰ اسب بخاری است و حداکثر سرعت آن به بیش از ۴۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت اولتیما از عرضه خودروی جدید قدرتمندی خبر داده که دارای موتور 1200 اسب بخاری است و حداکثر سرعت آن به بیش از 400 کیلومتر در ساعت می رسد. این خودروساز انگلیسی اولتیمای آر اس را با شتاب صفر تا صد 2.3 ثانیه ای تولید کرده است. شتاب صفر تا 160 کیلومتر این خودرو نیز به 4.9 ثانیه می رسد که در میان خودروهای رقیب کم سابقه است.

موتور این خودرو Chevy LT5 V8 نام دارد و وزن آن به حدود 930 کیلوگرم می رسد. گیربکس دستی با شش دنده، درهایی که به سمت بالا باز می شوند و کاپوت های بازشونده به سمت دو طرف خودرو از جمله ویژگی های خاص طراحی Ultima RS است.

13980321000235_Test_PhotoN

نکته جالب دیگر در این میان قیمت این خودرو است که 120 هزار دلار اعلام شده است. در حال حاضر خودروی BMW M3 هم همین قیمت را دارد. حال آنکه این خودرو دارای موتوری با قدرت 430 اسب بخار، شتاب صفر تا صد 3.3 ثانیه و حداکثر سرعت 290 کیلومتر در ساعت است. زمان عرضه نهایی این خودرو به بازار هنوز اعلام نشده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند