کدخبر: ۲۸۹۶۱۶ لینک کوتاه

جزئیاتی از هزینه‌های مراسم ازدواج لاکچری یک فوتبالیست +عکس

اقتصاد نیوز: سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید اخیرا با پیلار روبیو ازدواج کرد.این ازدواج لوکس هزینه های زیادی داشت.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از فوتبالی، مهمان های سرشناس مراسم باعث شد تا مراسم شنبه شب تبدیل به یک پدیده اجتماعی در کشور اسپانیا شود و در خیلی از سایت های خبری "ازدواج" راموس تبدیل به تیتر یک شود و در شکبه های اجتماعی نیز این موضوع به ترند اصلی تبدیل شود.

سرخیو راموس

حالا برنامه تلویزیونی "شنبه لوکس" در شبکه تلکنیکو به بررسی هزینه های این مراسم پرداخته است. هزینه ازدواج یک زوج عادی در اسپانیا بین 15 تا 20 هزار یورو تخمین زده می شود اما کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا بیش از سه میلیون یورو هزینه کرده است. جزئیات این هزینه را با هم مرور می کنیم: 

1- دکوراسیون و پذیرایی: مراسم در دو بخش برگزار شد. بخش اول در کلیسای سویا و بخش دوم در کاخ 44 هکتاری سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید. برای آماده کردن فضا و دکوراسیون مبلغی در حدود 200 هزار یورو هزینه شده است. آشپز مراسم هم دنی گارسیا یکی از مشهورترین آشپزهای اسپانیایی بود که هزینه منوی وی برای هر نفر 350 یورو تخمین زده می شود. گفته می شود که برای شام به تنهایی سیصد هزار یورو هزینه شده است.

2- شهربازی و سرگرمی: راموس و همسرش برای این که سر مهمان ها گرم شود در مراسم ازدواج خود یک شهربازی سیار ایجاد کردند. امکاناتی نظیر ماشین کوبنده، پیست ماشین بازی و ... برا ی سرگرمی ایجاد شده است. این شهربازی کوچک برای رامسو و پیلار 320 هزار یورو خرج برداشته است.

سرجیو راموس و مادرش در مراسم ازدواج

3- کنسرت و گروه های موسیقی: بخش مهمی از مراسم مربوط به کنسرت و اجرای گروه های موسیقی بوده است. نینیا پاستوری خواننده اسپانیایی در این مراسم اجرا کرده است. قیمت این خواننده حدودا صد هزار یوروست اما احتمالا به خاطر آشنایی خود با راموس، اجرای خود را به عنوان کادوی ازدواج انجام داده است. شایعاتی در مورد اجرای گروه راک AC/DC نیز مطرح شده اما بعید است که این گروه اجرا کرده باشد. این گروه معروف که مورد علاقه راموس و همسرش هستند برای چنین اجراهایی سه میلیون یورو دریافت می کنند. از طرفی باید هزینه تعبیه و ساخت سکوی اجرا را هم مورد توجه قرار داد. با توجه به این که چندین گروه موسیقی دیگر هم در مراسم اجرا کرده اند به نظر می رسد که مجموعا این بخش از مراسم حدود دو میلیون یورو هزینه داشته است. 

4- امنیت: با توجه به حضور مهمانان سرشناس از دنیای فوتبال و هنر، طبیعی بود که راموس و همسرش برای برگزاری مراسم یک تیم امنیتی زبده را استخدام کنند. گفته می شود که هزینه استخدام نیروهای امنیتی برای مراسم 20 تا 30 هزار یورو بوده است. 

برخی می گویند که مراسم شب گذشته بزرگترین مراسم ازدواج یک فوتبالیست از زمان مارادونا بوده است. شبکه اینترنتی آمازون که در حال ساخت سریال زندگی راموس است، هزینه های بخشی از مراسم را به عهده گرفته است. این شبکه صحنه هایی از مراسم هم ضبط کرده که این تصاویر در سریال هشت قسمتی زندگی کاپیتان رئال مادرید پخش شده اند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند