کدخبر: ۲۹۰۰۰۴ لینک کوتاه

یک هفته‌ قطعی تلفن مشترکین شهرک ناز به دلیل کابل دزدی‌

اقتصادنیوز: ‌معاون شبکه مخابرات منطقه البرز گفت: متقاضیان دریافت خط تلفن با مراجعه به مرکز مخابرات منطقه خود و پرداخت ۲۰۰ هزار تومان می‌توانند نسبت به دریافت خط تلفن اقدام کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز ‌یعقوبعلی سوادزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: طی هفته گذشته شاهد سرقت کابل‌های تلفن شهرک ناز کرج بودیم که این اتفاق باعث شد تلفن مشترکین این شهرک به مدت یک هفته قطع شود.

وی ادامه داد: با تمهیدات صورت گرفته، کابل جدید خریداری و مجدداً نصب شده و تلفن ۹۹ درصد مشترکین وصل شده است.

وی توضیح داد: اگر مشترکی هنوز تلفتش وصل نشده باید با ۲۰۱۱۷ تماس بگیرد و در صورتی که تماس نتیجه بخش نبود باید به مرکز مخابرات این منطقه مراجعه و درخواست اصلاح خرابی تلفن خود را ارائه دهد.

این مسئول خاطر نشان کرد: سارقان کابل‌های سرقتی را با مبلغ کمی به فروش می‌رسانند ولی خرید این کابل‌ها و وصل مجدد تلفن مشترکان برای مخابرات چندین میلیون هزینه دارد.

سوادزاده تصریح کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود در صورت مشاهده کابل دزدی موضوع را با بازرسی مخابرات در میان بگذارند تا در اسرع وقت متخلفان دستگیر و برخورد قانونی با آنها صورت بگیرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به هزینه درخواست نصب تلفن گفت: متقاضیان دریافت خط تلفن با مراجعه به مرکز مخابرات منطقه خود و پرداخت ۲۰۰ هزار تومان می‌توانند نسبت به دریافت خط تلفن اقدام کنند.

معاون شبکه مخابرات منطقه البرز گفت: پس از ثبت درخواست بین دو روز تا یک هفته خط تلفن متقاضی وصل می‌شود.

این مسئول با اشاره به گلایه برخی شهروندان در خصوص اعداد شماره تلفن‌های جدید که ترتیبی در آن وجود ندارد و پراکندگی زیادی دارد، گفت: این امر نه تنها عیب محسوب نمی‌شود بلکه یکی از مزایای خطوط جدید است که امنیت مشترکین را افزایش می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند