کدخبر: ۲۹۰۰۳۵ لینک کوتاه

تردد روی پل گیشا بلاخره ممنوع شد

اقتصادنیوز: رئیس پلیس پایتخت از ممنوعیت تردد از روی پل گیشا خبر داد.

به گزارش «اقتصادنیوز»، حسین رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ممنوعیت‌های ترافیکی اعمال شده برای جمع‌آوری پل گیشا اظهار کرد: از مدت‌ها قبل جلسات هماهنگی در مورد جمع‌آوری پل گیشا که بناست پس از عملیات عمرانی به زیرگذر تبدیل شود برگزار شد و توافقات و هماهنگی‌های لازم نیز در این زمینه انجام گرفت.

وی با بیان اینکه تردد از روی پل گیشا از امروز ممنوع بوده و مسدود است گفت: از ابتدای تیرماه نیز عملیات عمرانی برای جمع‌آوری پل گیشا آغاز خواهد شد.

رحیمی با بیان اینکه پلیس در این زمینه در آماده باش است خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌ها برای مدیریت ترافیک در ایام محدودیت ترافیکی در این محدوده انجام شده و مسیرهای جایگزین نیز اعلام شده است و لازم است شهروندان نیز در طول انجام عملیات عمرانی همکاری لازم را با پلیس داشته باشند و تردد خود را از مسیرهای جایگزین انجام دهند تا بار ترافیکی در این منطقه توزیع شود.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه طبق پیش بینی‌های ما پس از بازگشایی تونل جلال آل احمد ترافیک در این محدوده روان‌تر خواهد شد اظهار کرد: امیدواریم که همه چیز طبق زمان بندی پیش رفته و به زودی این زیرگذر احداث شود تا مشکلات ترافیکی نیز برطرف شود.

روز گذشته سرهنگ رضایی،معاون پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای جمع‌آوری پل گیشا، گفت: پل گیشا در یکی از نقاط پرتردد تهران قرار گرفته و جمع آوری آن منجر به افزایش موقت حجم ترافیک در این محدوده خواهد شد و لازم است رانندگان از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

وی درباره مسیرهای جایگزین در طرح جمع آوری پل گیشا گفت: مسیر فعلی مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید گمنام از حد فاصل میدان فاطمی تا خروجی کردستان است و مسیر جایگزین آن بزرگراه کردستان به شمال - بزرگراه شهید حکیم به شرق خواهد بود.

وی با بیان اینکه مسیر فعلیِ بعدی شرق به غرب بزرگراه شهید گمنام از حد فاصل کردستان تا قبل از خیابان کارگر است، گفت: مسیر جایگزین آن نیز خیابان کارگر به شمال- شیخ بهایی به جنوب- حکیم شرق خواهد بود.

به گفته رضایی، مسیر فعلی دیگر بزرگراه شهید گمنام از حد فاصل کارگر تا خیابان پروانه است که مسیر جایگزین آن خیابان پروانه و کنارگذر ضلع شمال شرقی پل گیشا به بزرگراه شهید چمران شمال- حکیم شرق است.

وی مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران – حکیم شرق را مسیر فعلی دیگر اعلام کرد و گفت: بزرگراه شهید همت به غرب - بزرگراه یادگار امام (ره) به جنوب - حکیم شرق به عنوان جایگزین این مسیر انتخاب شده است.

معاون پلیس راهور تهران بزرگ، مسیر جنوب به شمال بزرگراه شیخ فضل اله تا قبل از پل ستارخان را یکی دیگر از مسیرهای فعلی متاثر از جمع‌آوری پل گیشا اعلام کرد و گفت: در همین راستا
مسیر بزرگراه جناح به جنوب، خیابان شهید تیموری به جنوب، بزرگراه یادگار امام(ره) به جنوب و خیابان ستارخان به شرق به عنوان جایگزین انتخاب شده است.

رضایی جایگزین مسیر جنوب به شمال بزرگراه شیخ فضل اله از خیابان ستارخان به بعد را مسیر جنوب به شمال شیخ فضل اله- بزرگراه شهید حکیم به شرق اعلام کرد و گفت: برای مسیر فعلی غرب به شرق بزرگراه جلال آل احمد تا قبل از پل گیشا نیز مسیر جایگزین بزرگراه جلال آل احمد به بزرگراه شهید چمران جنوب- دوربرگردان‌های شمال به شمال ابتدای تونل توحید انتخاب شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند