کدخبر: ۲۹۰۳۴۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
سه آتش سوزی در اهواز با اتصال برق

سه آتش سوزی در اهواز با اتصال برق

اقتصادنیوز: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: اتصال برق در اهواز در روز شنبه باعث رخ دادن سه حادثه آتش سوزی شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ آتش پاد علی تراب پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: یک واحد مسکونی در منطقه گلستان اهواز به دلیل اتصال برق دچار آتش سوزی شد.

وی گفت: ماموران امداد و نجات ساکنان این منزل مسکونی را برای نجات جان آنها از خانه خارج، و با مهار آتش سوزی از سرایت آن به واحدهای مسکونی دیگر جلوگیری کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: همچنین یک واحد مسکونی در منطقه زیتون کارمندی اهواز به دلیل اتصال برق آتش گرفت.

تراب پور ادامه داد: این حادثه تلفات جانی در پی نداشت و با مهار آتش سوزی از سرایت آن به واحدهای مسکونی در مجتمع جلوگیری شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: همچنین یک دستگاه خودرو پراید در منطقه فرهنگشهر اهواز به دلیل اتصال برق آتش گرفت که سرنشینان خودرو با کمک ماموران امداد و نجات این سازمان نجات یافتند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه با آغاز فصل تابستان حوادث و آتش سوزی ناشی از اتصال برق در خوزستان افزایش می‌یابد از مردم خواستاریم که نکات ایمنی را در این زمینه رعایت کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند