کدخبر: ۲۹۰۸۹۰ لینک کوتاه

لباس های جنجالی ملانیا که سر و صدای زیادی کرد + عکس

اقتصادنیوز: در این مطلب جنجالی ترین و پربحث ترین لباس های ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا در مراسم های مختلف را مشاهده می کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک؛ ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ پیش از ورود به کاخ سفید به عنوان بانوی اول آمریکا، مدل بود. پیشه سابق او به عنوان مدل و همچنین همسر رئیس جمهور بودن سبب شده است که رسانه های آمریکا توجه ویژه ای به سبک پوشش اش کنند.

 
از اکسسوری هایی که او استفاده می کند تا لباس ها و کیف و کفش هایش، همگی توجه طراحان مد و منتقدان را به خود جلب کرده، طوری که خبرها و تیترهای زیادی را به خود اختصاص داده است. اگر شما هم دوست دارید که با لباس های بحث برانگیزی که ملانیا ترامپ به تن کرده آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
 
لباس او هنگام دیدار با سران عربستان سعودی
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 اگر چه زنان غربی همگی ترجیح می دهند که هنگام سفر به خاورمیانه، لباسی مناسب با فرهنگ مردمان آن کشور، به عنوان مثال روسری و شال، به تن کنند، ملانیا هیچ توجهی به این امر نکرد و لباسی را که خود می پسندید پوشید. در سال 2015، ترامپ در توییتر خود خطاب به میشل اوباما نوشت:«نه تنها برای من، که برای همه مردم عجیب بود که چرا میشل اوباما در دیدار سران عربستان از پوشیدن روسری خودداری کرد. این کمال بی احترامی ست.» اما حال باید این جمله را خطاب به همسرش بگوید. علاوه بر این موضوع، لباس مشکی بلندی که ملانیا به تن کرده با آن کمربند پهن طلایی، اصلا برازنده همچین موقعیتی نبود.
 
کلاه او هنگام بازدید از آسیب دیدگان طوفان هاروی
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 زمانی که ملامیا برای مجروجین طوفان هاروی به تگزاس سفر کرد، یک کلاه بیسبال به سر داشت که روی آن واژه « FLOTUS» به معنی بانوی اول آمریکا حک شده بود. اگرچه لباس او لباسی مناسب با این شرایط بود اما درکی از کلاه ورزشی او نداریم. این کلاه بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. به عنوان مثال یکی از کاربران در توییتر خود نوشته بود:«ملانیا ترامپ کلاهی با واژه «FLOTUS» به سر کرده که به همگان نشان دهد چه کسی است؟»
 
کفش پاشنه بلند او در بازدید از آسیب زدگان حادثه طوفان هاروی
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 نه تنها کلاه «FLOTUS» ملانیا هنگام کمک به مجروحین حادثه طوفان هاروی غوغا به راه انداخت، بلکه کفش هایی که او به پا کرده بود نیز نقدهای زیادی را به همراه داشت. آیا عجیب نیست که در چنین شرایطی وحشتناکی کفش های مجلسی به پا کنیم؟
 
لباس رالف لورن او در مراسم تحلیف
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 بعد از انتخابات جنجال برانگیز آمریکا و ریاست جمهوری دونالد ترامپ، شاهد واکنش مخالفت آمیز سلبریتی ها و مردم بوده ایم. طراحان لباس نیز از این قاعده مستثنی نبودند و به شیوه خود مخالفت شان را با رئیس جمهور جدید نشان دادند. بسیاری از طراحان معروف از طراحی لباس برای ملانیا ترامپ خودداری کردند. در نهایت بانوی اول آمریکا با لباسی از طرح رالف لورن به مراسم تحلیف رفت. عده ای عقیده دارند که او با پوشیدن این لباس، خود را به شکل ژاکلین کندی در آورده است. از آن زمان به بعد، برند رالف لورن از چشم بسیاری از مردم افتاد.
 
رنگ صورتی لباس او در دومین مناظره ریاست جمهوری همسرش و کلینتو ن
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 اگر چه مدل لباسی که ملانیا در مراسم دومین مناظره ریاست جمهوری همسرش و کلینتون پوشیده بود، نقد منفی وارد نکرد اما رنگ آن بحث های زیادی به راه انداخت. رنگ صورتی جیغ لباسش مناسب با مراسمی که در آن شرکت کرده بود، نبود. از کجا معلوم، شاید او با این پوشش می خواست پیغامی را منتقل کند!
 
کفش پاشنه بلند او در بازدید از قربانیان طوفان ماریا پورتوریکو
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 دقیقا نمی دانیم که ملانیا چه هم خوانی میان کفش پاشنه بلند و طوفان های مرگبار دیده است که هر بار هنگام ملاقات قربانیان، آن را به پا می کند؟!
 
لباس صورتی رنگ او در یکی از سخنرانی ها
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 علاوه بر کفش پاشنه بلند که ملانیا در هر شرایطی از پاهایش در نمی آورد، او به رنگ صورتی جیغ نیز علاقه زیادی دارد. پس از این که او در یکی از سخنرانی هایش یک لباس صورتی جیغ، آنهم بزرگ تر از سایز تنش، به تن کرد، بحث های زیادی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. بسیاری از پست ها حاوی این پیام بود که او اضافه وزن پیدا کرده است. یکی از کاربران نیز نوشت:«زمانی که به سخنرانی ملانیا گوش می کردم، تنها چیزی که توجه مرا به خود جلب کرد، لباس صورتی رنگ و گشاد او بود. او بیشتر شبیه یک آب نبات چوبی شده بود.»
 
پرتره رسمی او برای کاخ سفید
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 یکی دیگر از عکس های ملانیا که خشم دیگران را به جوش آورد، پرتره ای بود که برای کاخ سفید از خود گرفت. آنچه بیشتر در این پرتره جلب توجه می کند، انگشتر 25 قیراطی آن است که دونالد ترامپ برای سالگرد ازدواج شان به او هدیه داد. به بیان دیگر، این عکس بیش از هر چیزی، جنبه خودنمایی دارد.
 
تاثیری که او روی برند دولچه و گابانا گذاشت
 
لباس ملانیا ترامپ

لباس های جنجالی ملانیا ترامپ

 طراح ایتالیایی برند دولچه و گابانا، لباس های بسیاری را برای ملانیا طراحی کرده است، این کار خشم مردم را برانگیخت طوری که پست های زیادی را با هشتک هایی حاوی فحش و ناسزا به این برند لوکس منتشر کردند. اما این برند آنقدر تحت تاثیر ملانیا قرار گرفته که هشتک های مربوطه را روی تی شرت هایش چاپ و روانه بازار کرد.
این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند