کدخبر: ۲۹۱۲۳۶ لینک کوتاه

وزیر خارجه بحرین: خواهان صلح با اسرائیل هستیم

اقتصادنیوز: خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین گفت: اسرائیل اینجاست و باقی است و ما خواهان صلح با آن هستیم. وی در گفتگویی با رسانه تایمز اسرائیل افزود: نشست منامه می تواند که بازی را تغییر دهد همانند معاهده کمپ دیوید میان اسرائیل و مصر.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، النشره، خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین گفت: اسرائیل اینجاست و باقی است و ما خواهان صلح با آن هستیم.

وی در گفتگویی با رسانه تایمز اسرائیل افزود: نشست منامه می تواند که بازی را تغییر دهد همانند معاهده کمپ دیوید میان اسرائیل و مصر.

این در حالی است که قبلاً منابع وابسته به رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع بحرینی اعلام کردند که آل خلیفه اعلام کرده است که در صورتی که پیشرفتی در روند نزاع میان اسرائیلی ها و فلسطینی ها رخ دهد، به سرعت در راستای عادی سازی روابط حرکت خواهد کرد.

این در حالی است که برخی دیگر از منابع رژیم صهیونیستی از استقبال گرمی که صهیونیستها در منامه از سوی آل خلیفه با آن روبرو شده اند، پرده برداشتند و آنرا گواه بر تغییر اوضاع و عادی سازی روابط دانستند.

تایمز اسرائیل در گزارشی فاش کرد: بازرگانان و خبرنگاران و روزنامه نگاران اسرائیلی در منامه بسیار مورد احترام واقع می شوند و مسئولان بحرینی هرجا که می روند در معیت آنها حرکت می کنند.

از سوی دیگر سلمان بن احمد الخلیفه مشاور رسانه ای پادشاه بحرین شب گذشته ضیافت شامی به افتخار روزنامه نگاران و خبرنگاران اسرائیلی ترتیب داد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند