نقدی: انقلاب ما زمینه ساز ظهور امام عصر(عج) است

کدخبر: 291525
اقتصادنیوز: معاون هماهنگ‌ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای پیروزی در جنگ اقتصادی باید راه شهدا و اقتصاد مقاوتی را در پیش بگیریم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  محمد رضا نقدی جمعه شب در یادواره ۲۱۶ شهید والامقام شهرک‌های نیشابور در مسجد قدس این شهر افزود: امروز مشکلات اقتصادی ساده‌ترین موانع در راه انقلاب است در حالی که در دوران جنگ با دست خالی به مشکلات بسیار بزرگ‌تر غلبه کردیم.

وی اظهار داشت: این انقلاب همانطور که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تاکید کردند، زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) است.

وی گفت: دشمن در فضای مجازی با پخش فیلم‌های نا امیدکننده سعی در مأیوس کردن مردم از نظام دارد ولی امروز ملتی که در گذشته تنها و غریب بود صدایش در گوشه و کنار دنیا شنیده می‌شود و فریادهای آزادی خواهانه در یمن و پاریس پژواک ندای انقلاب اسلامی است.

سردار نقدی افزود: به برکت خون شهدا، روند پیروزی‌های انقلاب اسلامی در طول این چهل سال، یک روز نیز تعطیل نشده است.

وی اظهار داشت: مقاومت در برابر طاغوت و استکبار واجب است و نتیجه مقاومت پیروزی است همانطور که چهل سال استکبار رو در روی ملت ایران ایستاد ولی نتوانست بر آن غلبه کند.

وی گفت: پهپاد جاسوسی سه هزار میلیارد تومانی آمریکا ساقط می‌شود، تفنگداران دشمن در خلیج فارس اسیر مرزداران ایران می‌شوند، هواپیمای جاسوسی فوق سری آمریکا در خراسان به غنیمت گرفته می‌شود و بسیاری موفقیت‌های دیگر روی می‌دهد که همه آنها به دلیل مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن است.

سردار نقدی افزود: آمریکا سالانه ۷۰۰ میلیارد دلار خرج صنایع تسلیحاتی می‌کند ولی با این حال هیچ کاری در برابر انقلاب نمی‌تواند انجام دهد.

وی اظهار داشت: به برکت این ایستادگی امروز ما مقتدر هستیم و مسیری که شهدا برای ما باز کرده‌اند هیچگاه بسته نمی‌شود.

شهرستان ۴۵۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

 

تیتر یک
  • بسته خبری ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

    اقتصاد نیوز:خبر رسیده که سازمان بورس و اوراق بهادار سه مصوبه دیگر در راستای تقویت سمت تقاضا به تصویب رساندند؛ براین…

از دست ندهید
بلیط هواپیما