کدخبر: ۲۹۱۹۴۵ لینک کوتاه

خبر خوش گوگل برای اندرویدی ها

​اقتصاد نیوز:گوگل خبری خوش برای اندرویدی ها دارد و بر اساس برنامه ریزی جدید این شرکت به زودی کاربران می تونند اطلاعات خود را بی نیاز از اینترنت به اشتراک بگذارند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، این سیستم اشتراک گذاری سریع، جایگزینی مناسب برای "Android Beam" خواهد بود.

بر اساس خبرهای جدید از شرکت گوگل، این شرکت، پشتیبانی اندروید Q از Android Beam را متوقف کرده و قصد دارد آن را با یک ویژگی جدید به نام «اشتراک گذاری سریع» جایگزین کند. به نظر می رسد این، همان فناوری است که در حال حاضر در برنامه گوگل فایل موجود است.

اشتراک گذاری سریع بدون اتصال به اینترنت کار می کند در نتیجه هیچ نیازی به اینترنت برای به اشتراک گذاری اطلاعات حس نمی شود. افزون بر اینها شما می توانید فهرستی از نزدیک ترین دستگاه ها به خود را مشاهده کنید. هنگامی که دستگاهی را انتخاب می کنید و قبول می کنید اطلاعات را دریافت کنید، داده ها به سرعت از طریق وای فای منتقل می شوند.

با کمک این ویژگی می توان تصاویر، URL و قطعه های کوتاه متن را به اشتراک گذاشت. این برنامه جالب صرفا با گوشی های اندرویدی کار نخواهد کرد، بلکه می تواند به زودی وارد ساعتهای هوشمند، دستگاههای مبتنی بر سیستم عامل کروم و حتی محصولات اپل شود.

برای استفاده از این ویژگی کافیست قابلیت مذکور را فعال کنید. جالب است بدانید این ویژگی هم اکنون در گوشی های پیکسل مبتنی بر اندروید Q فعال شده است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند