کدخبر: ۲۹۱۹۵۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 کالدرون سرمربی پرسپولیس شد

کالدرون سرمربی پرسپولیس شد

اقتصادنیوز:مذاکرات بین گابریل کالدرون و باشگاه پرسپولیس به سرانجام رسید و آن ها به توافقات نهایی دست یافتند.

به گزارش اقتصادنیوز، گابریل کالدرون شب گذشته به تهران رسید و پس از استقبال مسئولان پرسپولیس و انجام گفتگوی کوتاه، به هتل محل اقامت خود رفت‌. او صبح امروز نیز به ساختمان باشگاه پرسپولیس رفت و مذاکرات نهایی را انجام داد و در نهایت توافق بین طرفین حاصل شد.

اولین مذاکره مستقیم پرسپولیس با کالدرون در ترکیه صورت گرفته بود و پس از آن نیز طرفین به توافقاتی دست یافته بودند و پیش روی مذاکرات به نحوی بود که کالدرون به عنوان سرمربی آینده سرخ ها به تهران نیز سفر کرد. اما همچنان بندهایی از قرارداد بودند که به مذاکرات بیشتر نیاز داشتند، اما مدیران پرسپولیس پس از جلسه نسبتا طولانی با این مربی کهنه کار آرژانتینی به توافق کامل با او رسیدند تا مربی سابق رئال بتیس، سکان هدایت پرسپولیس را در دست گیرد.

 جانشین برانکو ایوانکویچ  قراردادی یک ساله امضا کرده است؛ قراردادی که در صورت رضایت مدیران پرسپولیس از عملکرد تیم،  می‌تواند تمدید شود. هنوز رقم دقیقی از مبلغ قرارداد گابریل کالدرون منتشر نشده است.

اگرچه توافقات نهایی حاصل شده و کالدرون به نیمکت پرسپولیس رسیده، اما قرار است قرارداد در حضور خبرنگاران به امضا برسد. فردا ظهر او در نشست خبری حضور پیدا می‌کند و قرارداد نیز در همان جا (هتل اکادمی) امضا و رونمایی می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند