کدخبر: ۲۹۲۷۸۵ لینک کوتاه

بلا تکلیفی سیدجلال در پرسپولیس

اقتصاد نیوز: شایعات و ابهامات درباره کاپیتان پرسپولیس چه زمانی به پایان می‎رسد؟

به گزارش اقتصاد نیوز  و به نقل از  فوتبالی، سیدجلال حسینی به عنوان یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در طول سالهای گذشته مدتهاست که سوژه اصلی یک شایعه عجیب و نگران کننده( برای هواداران پرسپولیس) شده. اینکه او در پرسپولیس گابریل کالدرون جایی ندارد. یک روز می گویند او به لحاظ فنی مورد تائید سرمربی جدید نیست و حتی در صورت ماندن برانکو هم او چاره ای جز جدایی نداشت و یک روز هم بحث از اختلاف او با باشگاه مطرح می‎شود و اینکه عرب و همکارانش به دنبال کنار گذاشتن سوپرمن و صخره قرمزها هستند.

برای مثال روزنامه خراسان ورزشی درباره آخرین وضعیت سیدجلال نوشته:" گویا سید‌جلال به دلیل مشکلاتی که با مسئولان باشگاه داشته و البته نقدهایی که بعضا به باشگاه و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و برخی تصمیم‌های کادرفنی وارد می‌کرد، چندان مقبول پرسپولیسی‌ها نبوده و حتی اگر برانکو می‌ماند، احتمال جدایی سید‌جلال زیاد بود"

شایعات درباره احتمال جدایی سیدجلال آنقدر زیاد است که حتی تلاش بعضی کانال‎های نزدیک به باشگاه برای مقابله با این شایعات فعلا به جایی نرسیده و حتی برخی نزدیکان باشگاه هم معتقدند که احتمال جدایی حسینی بیشتر از احتمال ماندن اوست.

امروز، البته مهدی محمدنبی در یک گفتگوی تلویزیونی در واکنش به اختلاف سیدجلال با باشگاه به گفتن این جملات بسنده کرده که حسینی بزرگتر تیم است و در جلسه با مدیرعامل باشگاه قراردادش را تمدید کرده. توضیح نبی، اما به تنهایی برای مقابله با این شایعات کافی نیست و قطعا انتظار رسانه‎ها و همچنین هواداران، توضیح شفاف مدیرعامل باشگاه درباره کاپیتان تیمش است. اگر بین عرب و سیدجلال اختلافی وجود دارد، شاید شفاف سازی درباره آن بتواند به حل مشکلات کمکی کند و اگر هم که مشکلی نیست، مدیرعامل باشگاه باید با یک مصاحبه تکلیف این موضوع را برای همیشه مشخص کند چرا که سیدجلال آنقدر مهره مهمی برای پرسپولیس و هوادارانش محسوب می‎شود که لازم است شخص ایرج عرب به ماجرای او وارد شود و یکبار برای همیشه مشخص کند که موضع باشگاه در قبال کاپیتان تیمش چیست.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند