کدخبر: ۲۹۳۱۶۴ لینک کوتاه

اپلکیشنی که مکان شوهر فراری را به همسرش لو داد!

​اقتصاد نیوز:فعالیت یک مرد هندی در اپلیکیشن TikTok، یکبار دیگر او را به دام همسرش انداخت. شوهر فراری که پس از ۳ سال دوری از خانواده، حالا در یک ویدیو از برنامه TikTok توسط همرسش شناسایی شد!

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز،در صورتی که با اپلیکیشن TikTok آشنا نیستید، بهتر است بدانید یک برنامه موسیقی محبوب بوده که کاربران می‌توانند همراه با موسیقی‌، همخوانی کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. اما هم اکنون به نظر می‌رسد که می‌توان همسران گمشده را هم از طریق TikTok پیدا کرد!

اینطور که پیداست، مردی با نام سورش در سال 2016 میلادی و در کشور هند تصمیم گرفت تا از خانواده خود دور شود و هرگز بازنگردد. بر اساس اطلاعات موجود، خانواده سورش مدت زمان زیادی را به دنبال او بودند و حتی به پلیس هم گزارش دادند که در نهایت، نام سورش به عنوان گمشده ثبت شد تا زمانی که همسر سورش در حال تماشای یک ویدیو در برنامه TikTok بود و ناگهان یک مرد با شباهت‌های بسیار زیاد به او را مشاهده کرد.

همسر سورش پس از دیدن ویدیو از TikTok موفق به شناسایی او شد و این مسئله را با پلیس مطرح کرد. بر اساس ردیابی‌های انجام‌شده، موفق شدند سورش را در شهر Tamil Nadu پیدا کنند. پلیس پس از بازجویی و انجام تحقیقات از سورش، متوجه شد که او به دلیل برخی مشکلات خاص خانوادگی تصمیم به جدایی گرفت، اما با مشاوره‌هایی که پلیس انجام داد، هم اکنون به نزد خانواده خود بازگشته است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند