کدخبر: ۲۹۳۴۶۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: ایران علاقه ای به درگیری نظامی ندارد

اقتصادنیوز؛ محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: جمهوری اسلامی ایران علاقه ای به درگیری نظامی ندارد. در عین حال در آمادگی کامل برای دفاع از امنیت کشور است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ محمد حسین باقری روز چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه نیروهای مسلح کشور وضعیت مناسبی دارند افزود: تلاش می کنیم هر روز وضعیت دفاعی ما بهتر شود و در شأن نیروی مسلح کشور وابسته به امام زمان (عج) باشیم.

وی اظهار داشت: نیروهای مسلح کشور در آمادگی کامل برای تامین امنیت و حفاظت از کشور به سر می برند و ذره ای از آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی کوتاه نمی آییم.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی نیز گفت: این کشور، مملکت امام زمان (عج) است و فرماندهی سپاه امام زمان (عج)، بالاترین ارزش برای مسئولان نظامی ایران است.

آیت الله سید احمد علم الهدی به ارتباط و هماهنگی دستگاه های قضایی و امنیتی خراسان رضوی اشاره کرد و افزود: نیروهای نظامی استان در بحران هایی که به وجود آمده از یکپارچگی آمیخته با اخلاص برخوردار بوده اند و کوچکترین اشکالی در این نیروها و جریانها وجود ندارد.

وی در زمینه حاشیه شهر مشهد و اقداماتی که برای بازگشت حاشیه نشینان به شهرها و روستاها انجام شده نیز اظهار داشت: اگر جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در برخی مناطق استان در طرح آبخیزداری تجدید نظر کنند و مراتع برای بومیان به شکل مدیریت شده آزاد شود، بسیاری روستائیان از حاشیه شهرها به روستاهای خود بازمی‌گردند و مشکل اشتغال و زندگی آنان حل می شود.

سرلشکر باقری که دیروز به منظور بازدید از مرزهای شمال شرق کشور و یگانهای مسلح مستقر در خراسان رضوی به این استان سفر کرد تا فردا در این استان حضور دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند