کدخبر: ۲۹۴۸۰۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
امبر هرد روانی است؛ جانی دپ او را نزده بود!+عکس

امبر هرد روانی است؛ جانی دپ او را نزده بود!+عکس

اقتصادنیوز: شاید کمتر فردی تصور می کرد که جانی دپ و همسرش امبر هرد که در سال ۲۰۱۵ به شکلی عاشقانه ازدواج کردند در مدتی کمتر از یک سال به شکلی خصمانه جدا شوند. آن هم با اتهاماتی سنگین علیه جانی دپ که شامل انواع خشونت خانگی می شد. این پرونده اکنون وارد مرحله ای جدید شده است.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب امبر هرد و جانی دپ را می توان از جذاب ترین و محبوب ترین زوج های هالیوودی دانست. اما عمر این آشنایی و ازدواج کوتاه بود و درست یک سال پس از ازدواج این دو نفر کارشان به جدایی کشید. امبر هرد با انتشار تصاویری مدعی شد که همسرش او را کتک زده و مورد آزار جسمی قرار داده است.

برگ جدیدی از کتک کاری ستاره هالیوود و نامزدش رونمایی شد / دوست صمیمی «امبر هرد» به نفع «جانی دپ» شهادت داد: امبر اختلال روانی دارد

از سوی دیگر جانی دپ بارها مدعی شد تمامی اینها افتراست و حتی اخیرا تقاضای غرامت 50 میلیون دلاری علیه همسرش را مطرح کرد. اما اکنون این پرونده وارد فاز جدید شده است چرا که دوست مشترک امبر و جانی یعنی لائورا دایونر می گوید امبر یک دروغگو و بیمار روانی است. وی می گوید من به فاصله روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم ماه می یعنی روزهایی که امبر مدعی خشونت خانگی شده با او بودم و او را چندیدن بار از نزدیک ملاقات کردم وی در این روزها هیچ نشانه ای از سوء استفاده یا آسیب جسمی، از جمله قرمزی، تورم، برش، کبودی یا آسیب های دیگر نداشت و کل ادعاهای وی دروغی بزرگ است.

برگ جدیدی از کتک کاری ستاره هالیوود و نامزدش رونمایی شد / دوست صمیمی «امبر هرد» به نفع «جانی دپ» شهادت داد: امبر اختلال روانی دارد

وی افزود طی ماه های مختلف آشنایی و ازدواج امبر و جانی من با هر دو آنها ملاقات داشتم اما امبر هرگز کوچکترین حرفی یا نشانه ای از کتک خوردن  یا آسیب روانی و جسمانی نشان نمی داد. او تاکید کرد اتفاقا این آمبر بود که همیشه پرخاشگر و عصبی بود و بارها شاهد فریاد ها و عصبانیت وی در قبال کارمندان، مدیربرنامه ها یا حتی عوامل یک فیلم بوده ام.

البته وکیل امبر هرد؛ اریک جورج در بیانیه ای گفت که سخنان خانم دایونر چیزی را ثابت نمی کند چرا که ما مدارکی پزشکی که نشان می داد امبر کتک خورده تحویل دادگاه داده ایم.

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند