کدخبر: ۲۹۵۴۸۶ لینک کوتاه

هاشمی‌طبا:

هیچ اصلاح‌طلبی انتخابات را تحریم نمی‌کند

اقتصادنیوز؛ سیدمصطفی هاشمی‌طبا، کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و عضو هیأت مؤسس کارگزاران سازندگی گفت: هیچ اصلاح‌طلبی انتخابات را تحریم نمی‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ سیدمصطفی هاشمی‌طبا کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و عضو هیأت مؤسس حزب کارگزاران به تحلیل خود از شرایط دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که قرار است اسفندماه سال جاری برقرار شود پرداخت.

هاشمی طبا مناظره 96

هاشمی طبا می‌گوید: شرایط اصلاح‌طلبان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با دوره‌های گذشته خیلی فرق ندارد و مثل گذشته است.

به گفته وی، شرایط خوب است.

عضو هیأت مؤسس کارگزاران سازندگی در واکنش به برخی زمزمه‌ها در جبهه دوم خرداد مبنی بر عدم شرکت و یا تحریم انتخابات مجلس آتی گفت:‌ تحریم انتخابات بی‌معنی است . باید همه همکاری کنیم تا مشکلات کشور مرتفع شود.

وی با بیان اینکه هر کسی باید وظیفه خود را در قبال کشور و منافع ملی انجام دهد، گفت: معتقدم این حرف‌های اصلاح‌طلبان مبنی بر تحریم انتخابات و ... جدی نیست؛ هیچ اصلاح‌طلبی انتخابات را تحریم نمی‌کند و همه آنها در انتخابات شرکت می‌کنند و به یک توافق هم خواهند رسید.

هاشمی طبا اظهارات برخی از چهر‌ه‌های اصلاح‌طلب مبنی بر اینکه به دلیل عملکرد اصلاح‌طلبان و دولت سرمایه‌ اجتماعی آنها ریزش داشته است نیز رد می‌کند و می‌گوید: برخی وقت‌ها برآوردهای اولیه غلط است.

وی افزود: اصلاح‌طلبان و اصولگرایان طرفداران و سمپادهای خود را دارند که در نهایت همه جریاناتی که با این گروه‌ها سمپاد هستند به میدان خواهند آمد.

***

 سید مصطفی هاشمی طبا برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد اما از سوی حزب کارگزاران سازندگی و اصلاح‌طلبان حمایت نشد. وی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مجموع با کسب ۲۱۴ هزار و ۴۴۱ رأی، چهارم شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند