کدخبر: ۲۹۵۷۰۸ لینک کوتاه

یک امام جمعه تاکید کرد:

ائمه جمعه بله قربان‌گو دولت‌ها نیستند

امام جمعه امیرکلا گفت: ائمه جمعه بله قربان‌گو دولت‌ها نیستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عباس بابائیان عصر امشب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: ثمرات نمازجمعه وفاق ملی و اتحاد است، نماز جمعه حد واصل بین مردم، دولت و حاکمیت و سبب حل مشکلات جامعه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تریبون نمازجمعه بیان مشکلات و درد مردم است، افزود: حل مشکلات قومی و قبیله‌ای، ظرفیت اطلاع رسانی جامعه، تقویت دینی، ارشاد مردم و جلوگیری از تحریف و انحرافات، تزکیه مردم، سنگر مبارزه با تهاجم فرهنگی و قرارگاه فرهنگی است.

امام جمعه امیرکلا از فعالیت 900 امام جمعه در سراسر کشور خبر داد و تصریح کرد: آنچه امام راحل از امام جمعه انتظار داشت، ترویج عملی اخلاق، طرح مسائل سیاسی اجتماعی جامعه و روز، مطلع کردن مردم از نیازهای کشور و منطقه، تبیین توطئه دشمنان برای مردم، دفاع از نظام و مسؤولان در مقابل تبلیغات دشمنان و انتقاد از عملکرد دولت‌هاست، ائمه جمعه بله قربان‌گو دولت‌ها نیستند.

بابائیان نماز جمعه را قرارگاه بصیرت برشمرد و خاطرنشان کرد: از اقدامات انجام شده از سوی دفتر نمازجمعه امیرکلا، حضور 18 مدیر کل برای حل مشکلات مردم، پیگیری برای استقرار اداراتی چون ثبت احوال برای 50 هزار نفر جمعیت امیرکلا، نمایندگی آموزش و پرورش برای 24 مدرسه و 5 هزار دانش‌آموز و استقرار اداره مالیات برای 3 هزار و 564 کسبه است.

این مسؤول با اشاره به اینکه همه شهروندان جامعه با هم برابرند و شهروند درجه یک، دو و سه نداریم لذا انتظار داریم رسانه‌ها پیگیر مطالبات مردم باشند، خاطرنشان کرد: 40 سال بعد انقلاب هنوز شهر امیرکلا فاقد بخشداری است گویا عده‌ای دوست ندارند شهر امیرکلا پیشرفت کند.

وی ادامه داد: بیمارستان کودکان امیرکلا طبق نیت واقف بیمارستان عمومی بوده که بنا به دلایلی بدون توجه به امانت داری نیت واقف تغییر کاربری دادند اما کودکان امیرکلا حق اولویت از امتیازات این بیمارستان ندارند که با پیگیری انجام شده مجوز ساخت بیمارستان 46 تختخوابی را برای مردم امیرکلا گرفتیم.

امام جمعه امیرکلا خواستار تعیین حریم شهر امیرکلا شد و تصریح کرد: 6 کیلومتری جاده کمربندی امیرکلا بدون تعیین حدود سبب عملکرد دوگانه برای مجریان شده است، زیرا جاده برای امیرکلا و حریم برای بابلسر است این دوگانگی مدیریت سبب شده مسؤولان نتوانند با تخلفاتی که در این مسیر از سوی سفره خانه‌ها و تالارها انجام می‌شود برخورد جدی داشته باشند.

وی از کمک 100 میلیون تومانی مردم امیرکلا به سیل‌زدگان خبر داد و افزود: با این کمک‌ها موفق به ساخت سه واحد مسکونی سیمرغ شدیم که در روز تولد امام موسی(ع) با حضور مسؤولان افتتاح می‌شود.

بابائیان خاطرنشان کرد: برگزاری محفل 30 شب 30 مسجد با ویزیت رایگان 2 هزار و 390 نفر با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی بابل از دیگر برنامه‌های انجام شده بود.

امام جمعه امیرکلا ضمن تقدیر از رئیس قوه قضائیه و حمایت از دیدگاه و اقدامات انجام شده وی گفت: مطالبات امام راحل از ائمه جمعه عدالت اجتماعی و برخورد با فساد در جامعه است، مسؤولانی داشتیم که می‌خواستند نظام را تحویل دشمن دهند ولی ملت هشیار به آنها اجازه نداد این افراد مطمئن باشند مردم در انتخابات آینده پاسخ لیبرال‌های وابسته، دلدادگان به غرب و فتنه‌گران را می‌دهند و دوران این افراد وابسته تمام شد، مردم ما به کسانی رای می‌دهند که دغدغه مردم و مطالبات مردمی داشته باشند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند