کدخبر: ۲۹۵۷۹۲ لینک کوتاه

آتش‌سوزی در خیابان لاله زار

امیر هاتفی مدیر منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران خبر داد: در یک مجتمع، کارگاهی با کاربری تولیدی قطعات لوستر و کارگاه چاپ به مساحت تقریبی ۶۰۰ متر مربع، در سه طبقه منفی یک، همکف و اول دچار آتش سوزی شده و کاملا شعله ور بود.

مهار آتش سوزی در خیابان لاله زار
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، پس از تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه‌های ۱، 46 و 2 را به همراه گروه امداد و نجات ۱، خودرو حامل دستگاه‌های تنفسی و یک دستگاه تانکر آب ساعت ۱۷:۰۶ روز گذشته به خیابان لاله زار شمالی، حوالی خیابان جمهوری اسلامی رهسپار کرد.
امیر هاتفی مدیر منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران که به همراه نیرو‌های آتش نشانی در محل حادثه حضور داشت، گفت: در یک مجتمع، کارگاهی با کاربری تولیدی قطعات لوستر و کارگاه چاپ به مساحت تقریبی 600 متر مربع، در سه طبقه منفی یک، همکف و اول دچار آتش سوزی شده و کاملا شعله ور بود.
وی افزود: هر لحظه امکان سرایت شعله‌های سرکش آتش به انبار‌های مجاور که ساختمان‌هایی قدیمی و با سقف شیروانی بود، وجود داشت.
مدیر منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران ادامه داد: آتش نشانان پس از قطع جریان اصلی برق و گاز، به دستگاه‌های تنفسی مجهز شدند و با لوله‌های آبرسانی از چندین سمت عملیات مهار شعله‌های آتش را آغاز کردند.
هاتفی خاطرنشان کرد: همزمان گروه دیگری از نیرو‌های آتش نشانی پس از مجهز شدن به تجهیزات تنفسی به منظور جستجو و نجات افراد محبوس شده احتمالی، وارد محل حادثه شدند که خوشبختانه پس از جستجو مشخص شد هیچ یک از کارگران در میان دود و آتش حبس نشده اند.
وی گفت: آتش نشانان شعله‌های آتش را پیش از سرایت به انبار‌های مجاور مهار و کاملا خاموش کردند.
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند