کدخبر: ۲۹۵۸۲۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ترافیک سنگین در هراز و فیروزکوه

ترافیک سنگین در هراز و فیروزکوه

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه سنگین و به مرور بر حجم ترافیک افزوده می شود.

به گزارش اقتصادنیوز، علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در گفت‌و‌گو با فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز سنگین و خودروها به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند و پیش بینی می شود طی ساعات آینده بر بار ترافیکی این محور افزوده شود.

وی گفت: عبور وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه سنگین و به مرور در حال عبور از این محور هستند اما در شهرهای منتهی به این محور و محور هراز مانند جاجرود، آزادراه تهران_پردیس و گیلاوند با تراکم بالای خودروها روبرو هستیم.

سلیمانی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شهرستان تهران رخ نداده بیان کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان است و به دلیل عرض زیاد این محورها عبور و مرور بدون مشکل و گره ترافیکی برقرار است.

جانشین فرمانده پلیس به ویژه شرق استان تهران اظهار کرد: هموطنان می توانند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز و به خصوص رعایت مدیریت زمان سفر، مسافرتی ایمن، بدون خطر و با کمترین زمان ممکن به مقصدهای خود برسند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند