کدخبر: ۲۹۶۰۶۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هدیه تولد جالب یک مرد آمریکایی به همسرش +عکس

اقتصاد نیوز:یک مرد امریکایی برای تولد همسرش که عاشق خریدهای آنلاین است یکه هدیه بسیار جالب به تهیه کرد. او تصمیم گرفت کیک تولد همسرش را به شکل یک بسته ارسالی آمازون طراحی کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، یکی از مشکلات رایج بین بسیاری از مردان این است که از خریدهای همسران خود شکایت می کنند. اما به نظر می رسد در کنار مردانی که از این خریدها شکایت دارند برخی مردان نیز نسبت به این خریدها نگاهی طنزآمیز دارند.

اغلب ما در دوران کودکی دوست داشتیم کیک هایی با شخصیت های کارتونی، چهره های مورد علاقه ما یا حتی کیک با تصویر خودمان داشته باشیم اما وقتی عادت داشته باشید هر روز خرید آنلاین کنید و بسته های پستی با آرم آمازون را تحویل بگیرید، احتمالا بدتان نمی اید یک کیک با همین علامت را تحویل بگیرید. این همان موضوعی است که از دید همسر یک خانم اهل خرید مورد توجه قرار گرفت.

این خانم که امیلی مک گویر نام دارد وقتی کیک خود را تحویل گرفت، ابتدا تصور کرد که یکی از بسته های خرید جدید خود را تحویل گرفته است، این در حالی بود که درواقع کیکی تحویل گرفته بود که شبیه بسته خرید بود. این خانم پس از این که متوجه خلاقیت همسرش شد، به سرعت از این کیک جالب عکس گرفت و در فیس بوک قرار داد.

700090_637

جالب است بدانید که هشتگ آمازون زیر این عکس نیز کار خود را کرد و به شکلی تبلیغی مجانی و پربازدید برای آمازون انجام شد، بسیاری از کاربران نیز با به اشتراک گذاشتن این تصویر اعلام کردند که دوست دارند کیکی مشابه با این کیک را دریافت کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند