کدخبر: ۲۹۶۲۰۲ لینک کوتاه

رئیس شورای شهر تهران: انتخابات شورایاری در کمال صحت و دقت انجام شد!

اقتصاد نیوز: رئیس شورای شهر تهران گفت: حضور مردم در پای صندوق‌ها در این شرایط سخت تحریم‌ها نشان داد آنها در تعیین سرنوشتان شرکت می‌کنند.

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، محسن هاشمی در ابتدای صد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران ضمن تبریک قهرمانی تیم والیبال اظهار کرد: از همه دست‌اندرکاران انتخابات شورایاری‌ها بویژه ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و همچنین هیئت اجرایی به خصوص دکتر حناچی شهردار تهران تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: همچنین از معاون فرهنگی شهرداری تهران که در این مدت تلاش‌های گسترده‌ای را در برگزاری انتخابات انجام داد تشکر می‌کنم. کار تحسین‌برانگیزی در تهران انجام شد و برای نخستین بار انتخابات الکترونیکی رقم خورد آن هم در کمال صحت و دقت.

رئیس شورای شهر تهران سپس از عوامل وزارت کشور، استاندار تهران، فرمانداران تهران،‌ ری، شمیرانات مسئولان انتظامی و قضایی تشکر کرد و گفت: در برگزاری انتخابات همه تلاش کردند تا یک انتخابات خوب و پرشور برگزار شود.

وی با اشاره به حضور بیش از 500 هزار نفر از شهروندان تهرانی در انتخابات گفت: مردم با حضورشان در این انتخابات در این شرایط اقتصادی و در تحریم‌ها و مشکلاتی که داشته‌ایم اهمیت آن را درک کردند و همانند انتخابات شورای شهر تهران در گذشته حضور پررنگی را داشتند.

هاشمی افزود:حضور مردم در پای صندوق‌ها در این شرایط سخت تحریم‌ها نشان داد آنها در تعیین سرنوشتان شرکت می‌کنند.

وی با اشاره به حضور 500 هزار نفر در این دوره از انتخابات گفت:‌ شورا به مشارکت مردم در انتخابات حساس بود و بر همین اساس از گروه‌های سیاسی و حزبی خواسته شد که سیاسی عمل نکنند تا شاهد حضور پرشور مردم باشیم و این در حالیست که در تایید صلاحیت‌ها نیز به صورت حداکثری عمل شد.

رئیس شورای شهر تهران گفت: همه موارد قابل بررسی است و لازم است در شورا و با حضور ستاد هماهنگی شورایاری‌ها نسبت به آسیب‌شناسی انتخابات پیش‌بینی شود.

لیست اعلامی، نهایی و قطعی نیست

هاشمی ادامه داد: نتایجی که هم اکنون بر روی سایت شورایاری‌ها در ارتباط با نتایج انتخابات شورایاری‌ها گذاشته شده است در واقع نتایج اولیه است.

وی تصریح کرد: بر همین اساس ستاد شورایاری‌ها به عنوان ناظر در انتخابات باید نسبت به شکایات احتمالی رسیدگی و پس از بررسی آنها لیست قطعی افراد منتخب را بر روی سایت شورایاری‌ها قرار دهد.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: بر همین اساس لیستی که هم اکنون بر روی سایت شورایاری‌ها قرار داده شده است لیست اولیه است و لیست نهایی به زودی بازگذاری خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند