هوای کشور خنک‌تر می شود یا گرم‌تر؟

کدخبر: 296351
اقتصاد نیوز: سازمان هواشناسی از بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی ۴ روزه در ۱۲ استان خبر داد و اعلام کرد هوا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه گرم‌تر می شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری امروز برای برخی مناطق آذربایجان‌های شرقی و غربی، اردبیل، خراسان شمالی، خراسان رضوی رگبار باران همراه با صاعقه و وزش باد و در سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش‌بینی شده است.

از بعدازظهر امروز در بخش‌هایی از جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان و جنوب فارس افزایش ابر،‌بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است.

روزهای سه شنبه و چهارشنبه در سواحل شرقی دریای خزر و خراسان شمالی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان و برخی مناطق هرمزگان ابرناکی، بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی روی می‌دهد.

سازمان هواشناسی اعلام کرده طی 5 روز آینده برای نواحی شرقی کشور، شمال یزد، سمنان وزش شدید باد و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک انتظار می‌رود. در این مدت برای شمال کرمان ، شمال اصفهان، قم، تهران، البرز و همچنین بخش‌هایی از جنوب غرب و جنوب کشور انتطار وزش باد شدید موقتی و کاهش کییت هوا انتظار می‌رود. روزهای سه شنبه و چهارشنبه افزایش نسبی دما برای اکثر مناطق کشور پیش بینی شده است.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید