کدخبر: ۲۹۷۱۰۸ لینک کوتاه

باشگاه استقلال همکاری‌اش با صدا و سیما را قطع کرد !

اقتصاد نیوز: صبح امروز مجری برنامه سلام صبح بخیر که از شبکه سوم پخش می شد در مورد لوگوی باشگاه استقلال از جمله های طنز آمیز استفاده کرد که این موضوع به مزاق این باشگاه خوش نیامده و باشگاه استقلال نسبت به رفتار یک مجری تلویزیونی واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصاد نیوز، باشگاه استقلال به دلیل اظهارات مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما در روز شنبه 12 مرداد 1398 با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به این رفتار اهانت‌آمیز واکنش نشان داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، متن اطلاعیه به این شرح است: باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین‌آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می‌نماید. در شرایطی که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می‌شود و باید به مردم و علایقشان احترام بگذارد، متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت کرده است. باتوجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی، باشگاه استقلال تا زمان «عذرخواهی رسمی» سازمان صداوسیما همکاری خود را با این سازمان قطع خواهد کرد. بدون تردید مجموعه هواداران، پیشکسوتان و حامیان رسانه‌ای این باشگاه به دلیل احترام به نام و نشان استقلال بزرگ، باشگاه را در این راه همراهی خواهند کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند