کدخبر: ۲۹۷۱۸۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

معاون فرمانده ارتش: توطئه‌های ترامپ به جایی نمی‌رسد

اقتصادنیوز: معاون اجرایی فرمانده کل ارتش گفت: دشمن امروز از راه‌های مختلف به دنبال لطمه زدن به ایران اسلامی است اما این توطئه‌ها از جمله تهدیدهای آمریکا و ترامپ به نتیجه نخواهند رسید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ محمد محمودی شنبه شب طی سخنانی در مراسم تجلیل از بازنشستگان ارتش، با بیان این‌که نیروی انسانی شایسته، شجاع و کارآمد بهترین سرمایه ارتش است، اظهار کرد: ارتشی‌ها در دوران دفاع مقدس بحران‌ها و سختی‌ها را به جان خریدند و پیروزی را برای کشور به ارمغان آوردند.

معاون اجرایی ارتش نقش خانواده کارکنان را در پیروزی‌های ارتش پررنگ دانست و گفت: در دوران دفاع مقدس این خانواده‌ها بودند که از جبهه‌ها حمایت می‌کردند و به رزمندگان روحیه می‌دادند.

محمودی با تاکید بر این‌که جمهوری اسلامی ایران امروز در جهان می‌درخشد، گفت: جایگاه رفیع ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف جهانی نشات‌گرفته از رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس و خون پاک شهداء است.

وی همچنین با اشاره به توطئه استکبار جهانی علیه ایران، گفت: دشمن امروز از راه‌های مختلف به دنبال لطمه زدن به ایران اسلامی است اما این توطئه‌ها و از جمله تهدیدهای آمریکا و ترامپ به نتیجه نخواهند رسید.

معاون اجرایی ارتش بر قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح تاکید کرد و گفت: امروز ارتش آماده‌تر از گذشته آماده فداکاری برای کشور و حفظ ارزش‌ها است.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند