کدخبر: ۲۹۷۴۸۹ لینک کوتاه

مد شدن جراحی یک مدل عجیب «لب» در ایران +عکس

​اقتصاد نیوز:جراحی‌های زیبایی نامتعارف در کشور واکنش کاربران را در فضای مجازی برانگیخته است.

به گزارش اقتصاد نیوز، در حال حاضر جراحی‌های زیبایی بسیاری در دنیا صورت می‌گیرد که این جراحی‌ها در بین مردم فراگیر شده و هر روزه گونه‌های متنوع و عجیبی از این جراحی‌ها مد می‌شود و هر یک از این نمونه‌ها نیز طرفداران خاص خود را داشته و در موارد بسیار این جراحی‌ها برای برطرف کردن ایراد چهره نیز نمی‌باشند.

این نمونه جراحی‌ها همچون گوش الاغی، پلک سبک مصری، چشم گربه‌ای، بینی خوکی، فک سگی، پا سیندرلایی و عمل‌های جراحی لب به شکل زیگزاگی، شتری، شاخ بوفالو و لاک‌پشتی از نمونه‌های در حال فراگیر می‌باشند که غالبا این "مد حیوانی" مخالفانی نیز دارد.

جراحی عجیب لب ها

کاربران عنوان می‌کنند انسان‌ها عروسک نیستند که جزییات صورت آنها اندازه‌گیری شده و دقیق باشد بلکه اجزای صورت شخص او را زیباتر می‌کند نه انجام عمل‌های زیبایی پی در پی، که گاها حتی به زیبایی چهره آنها نیز نمی‌افزاید.

جمعی از کاربران بر این نظرند که این نمونه از جراحی لب به دلیل مکمل نبودن لب‌ها هیچ زیبایی ندارد، آنها عقیده دارند بسیاری برای جلب توجه و به دلیل فقر فرهنگی به سراغ چنین جراحی‌هایی می‌روند و حقارت را در افرادی که دست به این سبک از عمل‌های زیبایی می‌زنند، می‌توان دید. اما تعدادی از کاربران این نمونه از جراحی زیبایی لب را می‌پسندند و آن را سلیقه‌ی متفاوت افراد عنوان می‌کنند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند