وقتی عزرائیل پس از 41 سال نقشه خود را تکرار می کند

کدخبر: 299590
اقتصادنیوز: بسیاری از افراد معتقدند فرار از عزرائیل(فرشته مرگ)اساسا غیر ممکن است. داستان ها و فیلمهای متعددی در این باره ساخته شده و به نظر می رسد در زندگی واقعی نیز دقیقا همینطور است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، یک مرد اهل اروگوئه با داستانی عجیب از چندین حادثه جان سالم به در برد ولی در نهایت به همان تقدیری از دنیا رفت که از ابتدا برایش رقم خورده بود.

این مرد که در سال 1871 از آتش سوزی و غرق شدن کشتی جان سالم به در برده و دچار بیماری های روانی هم شده بود حدود 41 سال بعد  سرانجام توانست بر ترسها و کابوسهای خود غلبه کند و تصمیم گرفت دوباره دریانوردی کند اما در همان کشتی دوباره به سرنوشت قبلی دچار و غرق شد.

رامون آرتاگاویتیا متولد سال 1840 در مونته ویدئو ، اروگوئه ، از خانواده ای بود که اصولا اهل دریانوردی بودند و ترسی از سفرهای دریایی نداشتند. او سالهای سال در دریا بود و با دریا عجین شده بود. جالب است که پدربزرگش نیز مثل و دریانورد بود و پیش از مرگ در یک پیشگویی عجیب به او گفته بود تو روزی در دریا جان میبازی، اما دریا کمک می کند گرسنهه نمانی(ماهیگیری کنی) و همیشه از امواج دریا درس می گیری.

در نهایت رامون پس از 41 سال دوری از دریا باز هم به کام دریا کشیده شد و جان باخت.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما