وزیر راه:

تفرقه بین مسئولان نقشه دشمن است

کدخبر: 299718
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه همدلی و مودت اصلی نیاز امروز جامعه است، گفت: دشمن دنبال ایجاد تفرقه بین مسئولان کشور است.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد اسلامی شامگاه پنجشنبه در مراسم افتتاح و بازسازی مسجد جامع ساری اظهار داشت: خدا را شاکرم که در بهره‌برداری پروژه ای حاضر شدم که حدیت وصل و معنویت برای بشریت به دنبال دارد.

وی افزود: آتش‌سوزی مسجد جامع ساری دل مردم ساری، مازندران و حتی ملت ایران را متاثر کرده است و به لطف خدا، همت مردم، متدینین و مسئولان شهر و استان این مکان مذهبی در مدت یکسال تجدید بنا و بازسازی شده است.

استاندار سابق مازندران با اشاره به اینکه کار برای این مسجد پیمانکاری و درآمدزایی نبوده است، تصریح کرد: پیمانکار این پروژه با اقدام نیک اندیشانه خود باقیات و صالحاتی برای خود و خانواده اش فراهم کرده است.

اسلامی با بیان اینکه موضوع امروز کشور همدلی، هماهنگی و یکپارچگی بین مسئولان است، افزود: دشمن همواره روی نقطه ضعف ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان کشور برنامه‌ریزی کرده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد با ایجاد تفرقه بین مسئولان به نظام ضربه وارد کند، گفت: در فضای تحریم و تحلیل‌های محفلی، جمع بندی استکبار در مورد ایران با شکست مواجه شده است. آمریکا دیگر نمی‌تواند برای ملت ایران خط و نشان بکشد.

وی با اعلام اینکه راه برون رفت از شرایط کنونی این است که بتوانیم از ظرفیت داخلی استفاده کنیم، تصریح کرد: سعی داریم در وزارت راه و شهرسازی هیچ پروژه عمرانی دچار رکود نشود.

اسلامی با اشاره به اینکه در گذشته از دانش بومی برای صنعت لکوموتیوسازی کشور استفاده نشده است، افزود: تمام شرکت‌های تولیدکننده لکوموتیو اکنون فعال شده و به مدار تولید آمدند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما