کدخبر: ۲۹۹۸۵۳ لینک کوتاه

حمله همه جانبه به دو بازیکن استقلال

اقتصاد نیوز: استقلال دیشب با هدایت استراماچونی در اولین بازی لیگ مقابل ماشین سازی تبریز با یک گل مغلوب شد و این شکست برای آبی ها حاشیه و جنجال های زیادی ایجاد کرد.

در دقیقه 93 بازی استقلال برابر ماشین سازی سامان نریمان جهان با دروازه بان تک به تک شد، در این صحنه محمد دانشگر برای اینکه از گل حریف جلوگیری کند زیر پای او تکل زد و از زمین بازی اخراج شد.

در دقیقه 94 بازی اما اتفاق اصلی رخ داد، جایی که اتابک زارعی پشت ضربه ایستگاهی ایستاد و با یک ضربه نرم توپ را به کنج دروازه سیدحسین حسینی فرستاد و آنقدر ضربه اش غیر منتظره بود که دروازه بان استقلال نتوانست به آن واکنشی نشان بدهد.

اما بعد از بازبینی این صحنه یک اتفاق عجیب مشخص بود، اینکه فرشید باقری و شیخ دیاباته بازیکن خارجی و گران قیمت آبی ها برخلاف سایر بازیکنانان حاضر در دیوار دفاعی استقلال اصلا روی هوا نپریدند و دقیقا توپ هم از روی سر آنها وارد دروازه استقلال شد.

این در حالی است که اگر  دیاباته و خصوصا باقری و  روی پنجه پایش هم بلند می شد احتمالا ضربه اتابک زارعی وارد دروازه نمی شد اما یک تصمیم اشتباه باعث شد استقلال اولین شکست فصل خود را به تلخ ترین شکل ممکن و در اولین بازی تجربه کند.

البته در مورد این اتفاق چند احتمال هم وجود دارد، اینکه شاید باقری به خاطر فشردگی دیوار دفاعی نتوانسته روی هوا بلند شود و یا اینکه معمولا بعضی از بازیکنان به تصور اینکه ضربه زمینی است روی هوا بلند نمی شوند و مشخص نیست فرشید باقری به چه دلیلی در این صحنه روی هوا بلند نشد.

بعد از این اتفاق هواداران زیادی از استقلال در شبکه های اجتماعی علیه این دو بازیکن انتقاد های زیادی کردند و آنها را سرزنش کردند.

این مطلب برایم مفید است
278 نفر این پست را پسندیده اند