کدخبر: ۳۰۰۹۲۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ترافیک فوق سنگین در هراز و فیروزکوه

ترافیک فوق سنگین در هراز و فیروزکوه

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیک فوق سنگین و پس زدگی بار ترافیکی در نقاط مختلف محورهای هراز و فیروزکوه مشاهده می شود.

به گزارش اقتصادنیوز علی سلیمانی، جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز فوق سنگین و در محدوده امامزاده هاشم (ع)، پیست آبعلی، رودهن، بومهن، آزادراه تهران- پردیس و به خصوص در جاجرود شاهد پس‌زدگی بار ترافیکی هستیم.

وی با بیان اینکه پسزدگی بار ترافیکی در جاجرود به دلیل عدم گنجایش عبور این حجم از خودروها رخ می‌دهد، گفت: عبور وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز تا ساعت 12 امشب ممنوع است و هم وطنان از مسیر جایگزین به سمت شمال کشور تردد کنند.

سلیمانی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه فوق سنگین و پس‌زدگی بار ترافیکی در محدوده مهرآباد و گیلاوند و کمربندی جنوبی شهر بومهن مشاهده می‌شود و تردد از جنوب به شمال به صورت سنگین و روان در جریان است.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان رخ نداده است، بیان کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم سنگین در جریان است اما به دلیل گنجایش بالای عبور خودروها از این محورها مشکلی در خصوص پس زدگی بار ترافیکی مشاهده نمی‌شود.

وی ادامه داد: هم وطنان در چنین شرایطی که با ترافیک های سنگین روبه‌رو می‌شوند، با صبر، حوصله و شکیبایی تردد و از عبور از شانه خاکی و ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز پرهیز کنند.

سلیمانی بیان کرد: رعایت مقررات راهنمایی رانندگی، مدیریت زمان سفر، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، دقت و توجه به مسیر، استراحت قبل و در حین سفر باعث کاهش آمار تصادفات میشود.

جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه عوامل پلیس راه با آمادگی صد در صدی و با بهره گیری از تمامی تجهیزات در سطح محورها حاضر هستند، تاکید کرد: بستن کمربند ایمنی قبل از شروع حرکت و این در حین مسافرت برای کلیه مسافران الزامی است و ماموران پلیس راهور با خودروهایی که این قانون را رعایت نکنند برخورد قانونی خواهد کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند